УДЦР відзначив 20 років діяльності

 | 16.45

15 жовтня 1996 року, згідно з наказом Міністерства зв’язку України № 216, Український республіканський центр електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів було реорганізовано в Державне підприємство «Український державний центр радіочастот та нагляду за зв’язком», а у 2004 році його перейменовано в «Державне підприємство «Український державний центр радіочастот».

2016_20years_udcr

Завдяки сучасному технологічному оснащенню підприємства і підготовці висококваліфікованих працівників в УДЦР створено одну з кращих в Європі автоматизовану систему радіочастотного моніторингу (далі – АСРМ), до складу якої входять 138 мобільних та 158 стаціонарних станцій радіоконтролю, які розгорнуті в 73 населених пунктах України.

АСРМ забезпечує якісне виконання завдань технічного радіоконтролю в усіх освоєних в Україні діапазонах радіочастот.

udcr-korsun
Володимир Корсун, генеральний директор Державного підприємства «Український державний центр радіочастот»: «В історичному вимірі 20 років — невеликий проміжок часу, але для життя підприємства, яке ефективно працює і тривалий час утримує лідируючі позиції в одній із найбільш перспективних галузей економіки — сфері телекомунікацій, два десятиріччя — це подія!»

За ствердженням міжнародних експертів у сфері регулювання використання радіочастотного ресурсу та радіомоніторингу, за кількістю засобів радіочастотного моніторингу і ступенем охоплення ними радіоелектронних засобів АСРМ є однією з найпотужніших та найефективніших не тільки в Європі, але й у світі. УДЦР активно сприяє операторам мобільного зв’язку у розгортанні мережі 3-го покоління рухомого зв’язку по всій території України.

udcr-dscf4648

udcr-dscf4650

Починаючи з квітня 2015 року, коли були отримані ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України для впровадження радіотехнології 3G, у найкоротші терміни УДЦР здійснює в інтересах операторів розрахунки електромагнітної сумісності (ЕМС), відповідні погодження мережі 3G, оформлює висновки щодо ЕМС та дозволи на експлуатацію РЕЗ мережі 3G.

udcr-dscf4657

udcr-dscf4676

Станом на 30 вересня 2016 року операторам видано понад 14 тис. висновків щодо ЕМС та понад 13 тис. дозволів на експлуатацію РЕЗ мережі 3G, що дозволяє їм забезпечити зв’язок третього поколінні у всіх обласних центрах України, де можливо забезпечити ЕМС зі спецкористувачами радіочастотного ресурсу.

udcr-dscf4674

У складі підприємства діє Центр з сертифікації, який є лідером на ринку тестування радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв. Сучасна матеріально-технічна база, висока компетентність спеціалістів дозволяють проводити комплексні випробування продукції багатьох галузей промисловості, зокрема космічної, транспортної, енергетичної, машинобудування тощо.

udcr-dscf4675

Незважаючи на кризові явища в економіці країни, УДЦР залишається одним з найприбутковіших підприємств державного сектору економіки та входить до реєстру великих платників податків України. Завдяки професійному управлінню, сумлінній праці трудового колективу, УДЦР постійно з року в рік нарощує обсяг доходів. Так, доходи від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за 20 років зросли більше ніж у 40 разів — з 13,5 млн грн у 1996 році до 542,3 млн грн у 2015 році. Обсяг чистого прибутку, отриманий в 2015 році, становить 49,6 млн грн, що у 12 разів більше, ніж у 1996 році.

udcr-dscf4668
УДЦР — єдине підриємство в Україні, яке у повному обсязі змогло провести повне обстеження радіочастотної обстановки у зоні проведення АТО

За період 1997–2015 років сплачено понад 1,9 млрд грн податків і обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів та внесків до державних цільових фондів. Тільки за 2014–20І5 роки загальна сума сплачених УДЦР податків, зборів та інших обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів становить понад 384 млн грн. Кількість працюючих з 1996 по 2016 рік зросла більш ніж на 300 осіб і становить 992 працівника.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.