Укрпошта запустила додатковий тираж марки «Русскій воєнний корабль, іді … !» та анонсувала її нову Done-версію

 | 13.00

rus voen korabl idi nahui post stamp vsyo

Укрпошта запустила онлайн-продаж залишку тиражу поштових марок та немаркованого конверта «Русскій воєнний корабль, іді … !» та розказала про нову марку і продовження «військової» серії.

100 тисяч марок стали доступні в першу чергу тим клієнтам, які робили замовлення на старому сайті, про що були додатково попереджені напередодні. Через годину посилання на інтернет-магазин postmark.ukrposhta.ua отримали всі бажаючі. Зважаючи на підвищений попит, з метою надання можливості більшій кількості клієнтів придбати поштові марки, замовлення приймаються  з обмеженням в 1 марковий аркуш та 2 конверти. Оплатити вартість замовлення та доставки можна одразу на сайті. На вказану при реєстрації електронну адресу клієнти отримують квитанцію, в якій для відстеження доставки замовлення буде зазначено номер ШКІ.

У зв‘язку з підвищеним попитом та зовнішніми кібератаками сайт все ще тимчасово недоступний. Біля 10 тисяч замовлень, які ми встигли прийняти будуть оброблені та доставлені. Про відновлення роботи сайту і залишки продукції повідомимо додатково.

З огляду на високий попит і дослухаючись громадської думки, Укрпошта вирішила продовжити серію про русскій воєнний корабль. В компанії вважають доречним продовжити серію маркою, на якій вже немає флагмана російського флоту, щоб в такий спосіб зафіксувати історичний хід подій.

Вже в травні планується ввести в обіг нові поштові марки з актуальним станом корабля — «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!» загальним тиражем 5 млн примірників. Це не просто серія з двох марок, це історія, яка твориться на наших очах.

rus voen korabl idi nahui post stamp

Автором нового випуску, як і попереднього, виступить Борис Грох. Маркові аркуші, окрім нових поштових марок, міститимуть купони, на яких буде відтворено зображення першої марки «Русскій воєнний корабль, іді … !». Тож усі ті, хто не зміг придбати поштові марки з кораблем, матимуть можливість отримати два в одному – поштову марку без корабля та купон з кораблем, як нагадування про початок цієї історії, яка вже стала легендарною. Поштові марки «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!», як і попередній випуск, планується виготовити з внутрішнім (F) та міжнародним номіналом (W).

Уже найближчими днями всі бажаючі зможуть оформити передзамовлення онлайн.

Окрім поштових марок «Русскій воєнний корабль, іді … !», в онлайн-магазині з’являться інші патріотичні випуски Укрпошти – поштові марки, а також різноманітний мерч із зображенням марки.

«Звертаємо увагу, що у всьому світі поштові марки — це не лише засіб, якими оплачується доставка листів, а й предмет колекціонування, відповідно до чого діють встановлені ринком правила. Колекціонери усього світу вкладають кошти у предмети філателії, обираючи поштові марки тих країн, які, з їхньої точки зору, є привабливими для інвестування.

Якщо поштова адміністрація щоразу, за наявності додаткового попиту, хаотично додруковуватиме додаткові тиражі вже випущених поштових марок — це знецінюватиме основний тираж, порушуватиме зобов’язання перед клієнтами, які придбали примірники з основного тиражу, тому що на момент придбання вони не знали про наміри адміністрації щодо додруківки тиражу, шкодитиме репутації поштової адміністрації у сфері філателії на міжнародному рівні.

Звісно, можна говорити про унікальність ситуації, «символ країни» тощо. Але це не остання марка воєнного часу і точно не єдиний символ нашого протистояння. Крім того, за Укрпоштою не закріплене унікальне право створювати символи, інші бізнеси та окремі громадяни теж можуть створити щось, що стане символом часу і що українці захочуть мати собі на згадку.» — із звернення Укрпошти щодо марки «Русскій воєнний корабль, іді …!».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.