В новій версії застосунку monobank з’явився перехід на eSIM lifecell та краще захищена «Залізна банка»

 | 09.00

Мonobank

Застосунок monobank отримав оновлення та, серед інших нововведень, отримав можливість перенесення номера на lifecell безпосередньо у платіжному застосунку.

У 2021 році monobank інтегрував послугу eSIM від lifecell, а у 2022-му було запущено сервіс перенесення номера SIM на eSIM. В lifecell кажуть, що минулого року попит на eSIM зріс у 5 разів, тож можливість віддаленого переходу на eSIM lifecell із повним збереженням номера безпосередньо у застосунку monobank, не стане зайвою.

При цьому як процедура перенесення, так і сама eSIM не потребують додаткової оплати. Абоненти можуть підключити тарифні плани на вибір: «Вільний Лайф», «Просто Лайф» та «Смарт Лайф» зі спеціальною ціною на 4-тижневий пакет послуг. Сервісом можуть скористатися усі клієнти monobank, чиї пристрої підтримують функцію вбудованої eSIM.

Щоб перенести свій номер до lifecell у застосунку monobank необхідно:

  • зайти у розділ «Ще» > «eSIM від lifecell», в якому можна купувати номери lifecell та керувати ними;
  • обрати «Перенести номер до lifecell»;
  • обрати тарифний план lifecell;
  • активувати eSIM згідно з інструкціями на екрані.

Головна відмінність Залізної банки від звичайної Банки, яка з початком повномасштабної війни стала дуже популярним інструментом для зборів коштів — підвищена безпека та захищеність, яку забезпечує “Дія.Підпис”.

Зокрема, власник Банки, що відповідає не лише за свої кошти, а й за кошти усіх донорів збору, може дозволити зняття коштів або розбиття Банки тільки через “Дія.Підпис”. Це унеможливлює втрату коштів з Банки, навіть у разі втрати смартфона й усіх паролів.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.