В сервісі Uber у Великій Британії та Європі з’явилась нова опція на підтримку України

 | 13.00

Uber

Пасажири Uber у Великій Британії та Європі можуть допомагати Україні щоразу, коли здійснюють поїздку, за допомогою нової опції «Uber для України» у застосунку. Її запуск відзначає рік з початку повномасштабного вторгнення росії. 

За допомогою опції «Uber для України» компанія пропонує звичайну поїздку UberX з включеним до вартості 1 фунтом стерлінгів, що піде на закупівлю необхідних машин швидкої допомоги для України.

 

Кошти збирають у партнерстві з UNITED24, міжнародною фандрейзинговою платформою, створеною за ініціативи президента України Володимира Зеленського. Завдяки попереднім кампаніям Uber вже зібрав понад 3 мільйони доларів з пожертв користувачів та коштів компанії, яких достатньо для закупівлі 50 машин швидкої допомоги.

 

Велика Британія є однією з 16 країн Європи, де пасажири зможуть скористатися опцією «Uber для України».

Uber працює в Україні з 2016 року. Зазначається що зараз компанія працює у збиток, щоб запропонувати користувачам нижчі ціни на задоволення їхніх щоденних транспортних потреб, та вищий дохід для 25 000 водіїв платформи у країні. 

Відтоді Uber розширив географію діяльності в Україні з дев’яти до вісімнадцяти міст. З моменту вторгнення Uber надав понад 100 000 безоплатних поїздок українським переселенцям; запропонував безоплатний транспорт для медичного персоналу та пацієнтів понад 300 лікарень; а також створив спеціальну логістичну платформу для агенцій ООН для розвезення екстреної допомоги.

Нещодавно Uber розробив спеціальну версію застосунку Uber, щоб забезпечити безоплатними поїздками команди реставраторів Національного науково-дослідного реставраційного центру України для обстеження, реставрації та захисту тисяч експонатів, важливих для збереження культурної спадщини та національної ідентичності країни.

Також Uber зібрав понад 8,5 мільйонів доларів з внесків користувачів з усього світу та коштів компанії на підтримку України.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.