В смартфоні Nokia G22 можна самотужки замінити аккумулятор та дисплей

 | 14.00

Nokia G22

HMD Global продовжує використовувати ностальгію користувачів. Компанія представила смартфон Nokia G22, головною особливістю якого є висока ремонтопридатність.

Згідно з даними маркетингових досліджень, основні причини, через які люди змінюють свій телефон, — це розбиті екрани або акумулятори, що вийшли з ладу. Тому Nokia G22 можна відремонтувати в домашніх умовах, не звертаючись до сервісного центру. Для цього не треба нагрівати задню панель, щоб зняти її, або використовувати спирт для вилучення акумулятора.

Nokia G22

На заміну акумулятора потрібно близько 5 хв, а дисплея — 20 хвилин. Набір інструментів теж мінімальний: скріпка для вилучення SIM-карти, медіатор і викрутка. Хоча для заміни екрана будуть потрібні деякі додаткові інструменти. Але HMD Global уклала угоду з iFixit: вони продаватимуть інструменти, інструкцію та деталі для заміни дисплея, зарядного порту або акумулятора.

Що стосується основних характеристик, вони доволі скромні: 6,52-дюймовий дисплей HD+ з частотою оновлення 90 Гц і захисним склом Gorilla Glass 3, процесор Unisoc T606, 4 ГБ ОЗП, 64 або 128 ГБ накопичувач та акумулятор ємністю 5050 мАг із зарядкою потужністю 20 Вт. Працює новинка під управлінням Android 12, а виробник обіцяє 2 оновлення ОС і 3 роки оновлень безпеки.

Також смартфон оснащений 8 Мпікс фронталкою і потрійною основною камерою, яка складається з 50 Мпікс сенсора, 2 Мпікс макрооб’єктива і 2 Мпікс датчика глибини.

Nokia G22 доступний відсьогодні в синьому та сірому кольорах за ціною від 179 євро.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.