В Україні презентували екран FunScreen з підтримкою доповненої реальності

 | 11.00

Flylights FunScreen ua event

В кінотеатрі української мережі Multiplex, компанія-розробник світлодіодних технологій Flylights, презентувала свій «розумний» екран. Фірмове програмне забезпечення FunScreen та системи штучного інтелекту дозволяють обробляти зображення у реальному часі з додаванням віртуальних елементів.

Flylights FunScreen ua event

FunScreen складається з LED-екрану, який, до речі, також зібрала українська компанія Flylights, камери, а також софта який обробляє отримане з камери зображення людини. Потужності виробництва та офіс розробників знаходяться в Києві.

Flylights FunScreen ua event

Це свого роду інтерпретація функції накладная масок, що наразі є у месенджерах та інстаграмі. Команда розробників FunScreen тим не менщ має плани на розширення та вдосконалення функцій ПЗ. Система масштабована та може виводити зображення на екран будь-якого розміру.

Так, вже є наробки щодо застосування широких екранів у вітринах магазинів. Передбачається, що вона дасть можливість відвідувачам торгових центрів, проходячи повз магазин, приміряти на себе елементи одягу.

Flylights FunScreen ua event

Рішення компанії Flylights здебільшого комерційне і розраховане на ергономізацію міського простору, комунікації брендів в ритейлі та індустрію розваг.

Компанію Flylights було засновано у 2009 році. З 2017 року відкрито  власне виробництво LED-модулів. Компанія  створила LED-екрани, які можуть розпізнавати обличчя та генерувати аналітичні дані для  ефективного використання контенту. Має представництво і виробничі потужності у Польщі.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.