В Україні розробили сервіс заявок на розмінування полів та ділянок землі

 | 08.00

russia mining fields in ua

Компанія з надання інформації про земельні ділянки Feodal.online (ТОВ «Феодал», Львів) та Міністерство аграрної політики та продовольства запустили сервіс Military.feodal.online, який допомагає фермерам інформувати про ділянки землі, що заміновані рашистами.

«Якщо є підозра, що поле заміноване, потрібно залишити заявку на сервісі: https://military.feodal.online/dashboard/. Вам потрібно вказати дані атрибута заявника та поставити місця на запропонованій мапі, де є підозри про небезпеку: міни, кинута техніка, снаряди, що не розірвалися, і боєприпаси», – йдеться в повідомленні компанії.

За словами представників сервісу Feodal, після отримання запиту на розмінування компанія уточнює дані у заявника, після чого надсилає заявку до відповідних органів, які зв’яжуться з фермером для знешкодження небезпечних знахідок.

Feodal.online — комерційний онлайн-сервіс для моніторингу інформації про земельні ділянки за кодом ЄДРПОУ або кадастровими номерами. Він дозволяє відслідковувати терміни оренди земельних часток та незареєстрованих земельних ділянок, а також оцінювати ризики самозайняття тих чи інших комунальних земель та польових доріг.

За допомогою системи Feodal.Land користувач може отримати всю інформацію з ДЗК і ДРРП (державний реєстр речових прав, який містить інформацію про договори оренди) про землі в межах адмінодиниць, включаючи терміни договорів, товаровиробників, які обробляють у цих межах, і побачити незареєстровані ділянки. Також зрозуміти, де фермер «недообробляє» за кожним полем, і побачити ризики, пов’язані з самозахопленням земель комунальної власності і польових доріг.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.