В Україні відкриється XR-виставка «Справжні причини війни або як працює російська пропаганда»

 | 18.00

В Україні відкриється XR-виставка «Справжні причини війни або як працює російська пропаганда».

Виставка розроблена для підвищення медіаграмотності та протидії російській пропаганді на базі мобільного додатку з XR технологією доданої реальності edAR, що поєднує звичний формат постерів з новітніми технологіями — 3D моделями, аудіо, відео, VR-порталами, фотокартками, що оживають.

XR-виставка ілюструє, як побудована система російської пропаганди, розкриває головні прийоми та методи, розвінчує відомі фейки та маніпуляції, що роками працюють проти України, і головне — показує, до чого це може привести на прикладі війни.

Організувати виставку можна самостійно в кожній школі та університеті України, в культурному чи громадському центрі, на площах і вулицях по всьому світу як частину вашої фандрайзингової кампанії. Для проведення виставки достатньо:

Виставка інтерактивна, безкоштовна та інклюзивна, має супровід кожного експонату українською та англійською мовами. Надрукувати постери можна самостійно, або замовити через форму на сайті у наших партнерів за 371 грн.

XR-виставка — це поєднання звичного формату фото виставки та імерсивності новітніх технологій, що дають неймовірний вплив та ефект залучення, адже всі переваги 3D, AR та VR досвіду можуть бути доступні без спеціальної техніки. Додаток edAR — робить технології доданої реальності доступними для всіх.

Проєкт реалізується в рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу».

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.