VAPOR 55 MX — військовий безпілотник вертолітного типу підіймає до 10 кг корисного вантажу

 | 10.00

VAPOR 55 MX

Американська оборонна компанія AeroVironment, виробник дронів-камікадзе Switchblade, представила електричну безпілотну авіаційну систему вертолітного типу нового покоління — VAPOR 55 MX.

Безпілотник може функціонувати в будь-яку погоду. У порівнянні з попередником час роботи VAPOR 55 MX збільшено на 25%. Вантажопідйомність безпілотного літального апарату зросла на 20%. За словами виробника, це дасть змогу збільшити гнучкість дрона в польових умовах, а також задовольнити вимоги оборонних і промислових замовників.

Час роботи VAPOR 55 MX без підзарядки становить понад 70 хвилин. Модульний відсік дає змогу закріпити корисне навантаження вагою до 5,5 кг, щоб злітна маса не перевищувала 25 кг. Це обмеження встановлено Федеральним управлінням цивільної авіації Сполучених Штатів. Але воно стосується тільки комерційних замовників.

VAPOR 55 MX

Військові версії VAPOR 55 MX зможуть підіймати майже 10 кг корисного навантаження, а максимальна злітна вага безпілотного літального апарату складе приблизно 29,5 кг. Але і час польоту дрона буде знижено.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.