Велика презентація новинок Ajax Systems «Зона комфорту» відбудеться 11 жовтня

 | 15.00

Ajax Systems Зона комфорту

Ajax Systems анонсувала проведення великої онлайн–презентації останніх розробок для свого софта і апаратних рішень. Подія відбудеться у вівторок, 11 жовтня. Час трансляції залежатиме від регіону. Для України це 12:00.

Слоган презентації цього разу — “Зона комфорту”. Ajax Systems виходить із зони комфорту, щоб представити продукти в нових для себе сегментах ринку. Нові пристрої та оновлення побачать партнери та користувачі з понад 130 країн світу.

Special Event: Зона комфорту транслюватиметься 19 мовами, включно з англійською, іспанською, італійською, українською, російською, нідерландською, французькою, німецькою, португальською, турецькою, польською, румунською та грецькою. Версії фінською, угорською, словацькою, болгарською, сербською та арабською мовами будуть доступні з субтитрами. Глядачі зможуть вибрати мову до початку трансляції.

Участь повністю безкоштовна. Кожний може зареєструватися за посиланням, щоб дізнатися час трансляції у своєму регіоні і додати подію до календаря, щоб не пропустити її.

Це буде вже четверта велика презентація від Ajax Systems. Попередній Special Event зібрав понад 750 000 переглядів по всьому світу, а також понад 1500 професіоналів індустрії відвідали локальні офлайн-заходи Ajax Systems і партнерів в Україні, Іспанії, Італії, Франції, Румунії та інших країнах. Цього року географія події стане ще більш масштабною.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.