Виробник Wi-Fi обладнання Mercusys також відновлює свою діяльність в Україні

 | 18.00

Mercusys MR70X

Після початку війни Mercusys мав вирішити велику кількість проблем, знайомі кожній компанії, яка веде бізнес в Україні – поставки через порт Одеси були заблоковані, вартість палива значно збільшилась, а знайти вільні складські приміщення з відповідною інфраструктурою стало майже неможливо. Втім, зараз ці проблеми частково вирішені: перевезення йдуть через європейський хаб і продукція Mercusys вчасно відвантажується дитриб’юторам – компаніям ERC, MTI та ELKO.

Також відновила роботу мережа авторизованих сервісних центрів Mercusys. Якщо у користувачів виникають запитання, вони можуть звернутись на гарячу лінію Mercusys за номерами 0-800-500-093 або (044) 590-51-39. Інженери технічної підтримки будуть раді допомогти з 9.00 до 18.00 (окрім суботи та неділі).

Найближчим часом найбільш важливими моделям для бренду стануть доступні роутери з підтримкою стандарту Wi-Fi 6 та недорогі гігабітні маршрутизатори, які користуються стабільним попитом. Мова йде про моделі Mercusys MR70X, Mercusys MR1800X, Mercusys MR50G та Mercusys MR30G.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.