VLC Media Player отримав підтримку технології підвищення роздільної здатності відео NVIDIA RTX Video Super Resolution

 | 16.00

Технологія NVIDIA RTX Video Super Resolution (VSR) стане доступна у програмі VLC Media Player.

NVIDIA RTX Video Super Resolution

Користувачі зможуть переглядати старі відео у покращеній якості на сучасних екранах з високою роздільною здатністю.

Технологія VSR вимагає апаратного прискорення на GPU з тензорними ядрами, тому працює тільки на відеокартах сімейства GeForce RTX 40 та RTX 30. Передбачено чотири режими якості з різним навантаженням на GPU для обробки відео.

Безкоштовно завантажити останню версію VLC Media Player можна з офіційного сайту.

За допомогою RTX VSR можна значно підвищити деталізацію старих відео з низькою роздільною здатністю. Можливість актуальна для онлайн контенту YouTube, Twitch, Netflix або інших сервісів. Підтримуються відео з роздільною здатністю від 360p до 1440p nf частотою кадрів до 144 Гц, роздільну здатність можна масштабувати аж до 4K.

Покращення відео працюватиме лише в тому випадку, якщо він увімкнений вручну через панель керування. Користувачі знайдуть цю опцію в меню “Відео” > “Налаштування параметрів відео” > “Покращення відео RTX”. Там можна знайти чотири рівні якості (1-4).

Рівень 4 є найвищим і потребує більше ресурсів графічного процесора. NVIDIA рекомендує режим якості 1 для всіх відеокарт, що підтримуються, графічні адаптери вищого класу зможуть відтворювати контент на рівні 4.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.