VR-костюм OWO Skin вартістю €499 може імітувати влучання кулі, ножові поранення і повзання павуків по шкірі

 | 12.00

OWO Skin

Компанія OWO анонсувала VR-костюм, який здатний імітувати різні тактильні відчуття, включно з повзаннями та укусами комах, ударами тощо.

OWO Skin має підтримувати близько трьох десятків відчуттів на старті. Для цього костюм розділений на 10 зон. Імітація відчуттів виконується шляхом генерації електричних імпульсів, сила яких регулюється за допомогою спеціального програмного забезпечення. Застосунок доступний для iOS, Android і Windows.

OWO Skin

Костюм зроблений з еластичних матеріалів, а його маса становить трохи більше 0,5 кг. Покупцям буде доступно дев’ять розмірів — від 2XS до 4XL. За словами розробників, повного заряду акумулятора вистачить на 8 годин роботи без підзарядки. Костюм підключається до смартфонів і комп’ютерів за протоколом Bluetooth.

OWO Skin може імітувати повзання і укуси комах, удари, ножові поранення та влучання кулі. При цьому журналісти, які ознайомилися з VR-костюмом на CES 2023, зазначають, що найнеприємнішим відчуттям став свербіж, який виникає під час імітації повзання павуків.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.