Wargaming анонсував новий режим «кожен за себе», який розроблювали в українському офісі World of Tanks

 | 16.30

wot mars 2023

Розробники World of Tanks запускають протистояння гравців у запеклій міжзоряній марсіанській битві в режимі «кожен за себе». З 11 по 22 травня танкісти можуть вивчати поверхню Марсу на спеціально розробленому дослідницькому транспортному засобі та брати участь у епічних боях.

wot mars 2023

Завдяки новому набору здібностей і підсилювачів, гравці можуть розвинути свої позаземні бойові навички. Візьміть під свій контроль «Об’єкт», що був створений інопланетянами, вразіть супротивників пострілами з Імпульсної гармати або просто протараніть й відправте їх у забуття та отримайте серйозну перевагу під час бою.

wot mars 2023

Таємничий інопланетний «Об’єкт», який гравці повинні просканувати, чекає в центрі карти у вигляді старого кратеру із незвичайним рельєфом. Серед відомого марсіанського червоного пилу на гравців чатує чимало небезпечних місць: глибокі прірви, складні скельні утворення та декілька небезпечних басейнів сильно корозійної кислоти.

wot mars 2023

З країв місцевості відкриваються захоплюючі види, тож там легко втратити концентрацію та звалитися з обриву.

Над подією працювала й команда українських розробників, які разом з колегами створили нову для World of Tanks атмосферу марсіанських боїв.

wot mars 2023

Досліджуватимуть планету танкісти на власному Марсоході, інноваційному шестиколісному дослідницькому транспортному засобі, який був створений для пересування небезпечною місцевістю Марсу. Озброєні передовою технологією Імпульсної гармати, гравці зможуть з легкістю вражати своїх противників. І якщо техніку буде знищено, гравець відродиться на ньому і знову приєднається до бою. Але справа не лише в битвах – подія супроводжується спеціальним саундтреком, що був записаний саме до нових космічних пригод. Проходячи битви в режимі, гравці матимуть можливість отримати дні преміум-акаунту, бони, нове обладнання та безліч нових елементів кастомізації з теми Марсу. Нова ігрова подія, як World of Tanks в цілому, має українську локалізацію.

Додаткова інформація про подію доступна на офіційному україномовному сайті гри: https://worldoftanks.eu/uk/news/general-news/call-to-mars/

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.