Winamp стане новим стрімінговим сервісом із вищими виплатами виконавцям та NFT

 | 16.00

Winamp

Llama Group анонсувала нову версію Winamp і тепер це не просто музичний плеєр, а цілий стримінговий сервіс.

Генеральний директор Llama Group Олександр Сабунджян (Alexandre Saboundjian) заявив, що оновлена версія легендарного плеєра з кінця XX століття принесе справедливу винагороду для музикантів. Він визнав, що сучасні стримінгові платформи дають змогу артистам розширити аудиторію. При цьому Сабунджян вважає, що музиканти отримують мізерні доходи і не можуть мати повний контроль над тим, як продається їхній контент.

Оновлений Winamp має вирішити цю проблему. Сервіс запропонує кілька рівнів підписки і до 85% доходу. У майбутньому на платформі має з’явитися можливість продавати невзаємозамінні токени (NFT).

Творці вірять, що лояльна політика дасть змогу залучити 1 млн музикантів. Winamp буде доступний для авторів з 15 березня, а 15 квітня він відкриється для користувачів. Сервіс запропонує музику, подкасти, радіо, аудіокниги і буде доступний на Windows, Android, iOS.

Winamp logo 2021


Для справки, Winamp — комп’ютерна програма, універсальний програвач медіа файлів (плеєр), що був створений у 1997 році. Стала дуже відомою завдяки простоті в користуванні та доступності, раніше програма була безкоштовною. 1999 року Nullsoft, компанію що виробляла Вінамп, купила AOL. 2004 року з компанії Nullsoft пішли останні її засновники.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.