Xiaomi, Oppo, Honor, Vivo, Motorola та Nothing отримають супутниковий зв’язок Qualcomm Snapdragon Satellite на базі мережі Iridium

 | 14.00

Qualcomm Snapdragon Satellite

Qualcomm на виставці CES 2023 продемонструвала своє супутникове рішення для двостороннього обміну повідомленнями. У порівнянні з одностороннім супутниковим зв’язком, що використовується в Huawei Mate 50 та iPhone 14, технологія Snapdragon більш досконала та практична.

Qualcomm вже офіційно оголосила, що Xiaomi, Oppo, Honor Vivo, Motorola та Nothing стануть першими виробниками, які підтримуватимуть Snapdragon Satellite. Але виробники смартфонів поки не надали подробиць про те, які пристрої вперше підтримуватимуть двосторонній супутниковий зв’язок та коли їх запустять.

Зв’язок Snapdragon Satellite використовує супутники мережі Iridium. Він буде доступний в майбутніх модемах RF та кількох моделях процесорів серій 8 і 4 для смартфонів. Наразі цю технологію вбудовано у Snapdragon 8 Gen 2, а релізні смартфони з цією функцією дебютують у другій половині 2023 року. Ранні тести показали, що технологія дає змогу надіслати просте текстове повідомлення протягом 3 секунд.

Крім смартфонів, Snapdragon Satellite надалі можна буде розширити на інші пристрої, включаючи ноутбуки, планшети, автомобілі та IoT. По мірі зростання екосистеми Snapdragon Satellite OEM-виробники та розробники програм зможуть пропонувати власні унікальні послуги, використовуючи переваги супутникового зв’язку. Планується, що технологія підтримуватиме мережі 5G (NTN) з появою інфраструктури.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.