YouTube дозволить трохи більше матюкатися в відео

 | 15.00

YouTube Super Thanks

Соціальні мережі іноді не тільки закручують гайки авторам творів, а й дещо послаблюють обмеження. YouTube пом’якшує суперечливу політику щодо монетизації контенту — коли автори втрачали гроші, якщо у відео звучала ненормативна лексика.

Правила, введені у листопаді 2022 року, позбавляли авторів монетизації, якщо у перших 15 секундах відео прозвучала ненормативна лексика. Після обурення творців, у січні 2023 року в YouTube оголосили, що переглянуть політику. Нині ненормативну лексику на сервісі розділяють на «помірну» та «сильну» — першу ніяк не блокуватимуть, а друга отримає «обмежену рекламу». Це стосується перших 7 секунд відео.

Щоправда, адміністрація YouTube не надає чітке формулювання: якщо нецензурні слова прозвучать у «більшій частині» відео повторно — то монетизацію скасують, однак не уточнюється чи стосується це обох варіантів лайки.

Ненормативна лексика, яка звучить в аудіокомпозиціях на початку, в кінці чи на фоні відео, не впливатиме на статус монетизації; а от мати в заголовках чи мініатюрах одразу позбавлять відео реклами.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.