Youtube та TikTok: просування для онлайн-репетиторів

 | 20.51

Щороку все більше викладачів обирають суміжну роботу. Сьогодні це дуже правильне рішення. Просування себе, як репетитора онлайн є кроком до сучасності. Це може бути достойним підробітком. А за умови правильного та дієвого просування, може стати переходом у 100%-ий онлайн.

Хороший спеціаліст має пристойний заробіток, створює зручний графік та звільняє себе від постійної паперової бюрократії.

Спеціалізовані сайти, блоги та платформи можуть допомогти опанувати професію.Також є купа сервісів, які допомагають в проведенні онлайн занять.

online repetitor

Підготовлено за підтримки маркетплейсу Букі

Список сервісів, які є найбільш затребуваними:

  1. Платформи для репетиторів:

Букі, Парта, Classtime, Nearpos, на урок

  1. Блоги:

Instagram, Youtube, Tik Tok

  1. Онлайн дошки:

MIRO, Whiteboard Fox, Twiddla

Репетитори у Tik Tok

Найбільш популярними є репетитори для школярів перед ЗНО, перед вступом до ВНЗ, студентам перед іспитами, а Tik Tok є найпопулярнішою платформою для молоді.

Рекламні ролики, короткі розповіді притягують увагу та зацікавлюють. Це варто використати для просування себе, як репетитора. Перехід на сторінку, збільшення аудиторії та поширення інформації про діяльність вчителя — ці кроки дуже хороший інструмент аби охопити більшу аудиторію. Потрібно придумати ідею, свій стиль подачі інформації. Конкурси, челенджі часто працюють на результат. Заохочення приємними бонусами, знижки на свої послуги, для прикладу. Щось нове й цікаве обов’язково стане популярним. 

Вчитель зі шкільних років найчастіше суворий та вимогливий, а Tik Tok змушує сприймати ту ж людину в іншому світлі. Як сучасного користувача, як друга.

Репетитори на Youtube

Такий вид діяльності дозволяє подати інформацію не в коротких роликах, а знімати обширні уроки. Репетитор має змогу створити свій канал на Youtube та завантажувати, зберігати файли різного формату. 

Щоб трішки розвантажити потік лекцій та уроків, було б добре проводити живі спілкування. Хорошим рішенням є проведення прямих ефірів на ту, чи іншу тему, після зберегти цей запис. Плюс, відео у форматі запитання-відповідь з відкритими коментарями. Або спільний перегляд фільму з подальшим обговоренням. Цим самим дати змогу користувачам прив’язатися до каналу. Такий канал буде жити та захоплювати. А власник буде просувати власний бренд, ставати популярним та розвивати свою діяльність.

Корисні канали Youtube:

  • Поліглот 16 (цікавий та дієвий канал з вивченням іноземних мов);
  • Павло Віктор (складні фізичні явища простими словами);
  • ЦІКАВА НАУКА (науково-популярний канал);
  • Світ навиворіт (канал мандрівників та пізнання світу).

Світ не дає часу на перепочинок, тому для розвитку свого бренду, для роботи онлайн потрібно розумітися на сучасних інструментах. Для репетитора Youtube та Tik Tok є ідеальним місцем для роботи та взаємодії з цільовою аудиторією.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.