Засновник Pebble анонсував кишеньковий комп’ютер Beepberry «‎для хакерів» із клавіатурою Blackberry

 | 15.00

Beepberry

Засновник смартгодинників Pebble та співзасновник Beeper Ерік Міговськи представив свою нову розробку – кишеньковий комп’ютер, який поєднує клавіатуру Raspberry Pi Zero W та екран SHARP 400 x 240 «Memory LCD».

В основному він призначений для запуску Beeper – універсальної хакерської програми для обміну повідомленнями, яка об’єднує багато служб: від WhatsApp до iMessage (за допомогою зламаного iPhone) в одному місці. Однак Міговськи також описує пристрій як «портативний комп’ютер для хакерів».

На YouTube наведено кілька прикладів того, до якої роботи можна адаптувати Beepberry – включно з перевіркою погоди, грою в Ascii Star Wars, переглядом Reddit і запуском клієнта Gomuks Matrix.

У комплекті до пристрою, який обійдеться у $79, йдуть кріпильні болти та акумулятор на 2000 мА·г, порт USB-C, світлодіод RGB, бічна кнопка, вимикач живлення, а також інтерфейс вводу-виводу загального призначення (GPIO).

За $99 можна отримати набір Beepberry з попередньо встановленим Pi Zero W, або самостійно взяти інший одноплатний комп’ютерний чип, як-от Radxa Zero або MQ-Pro.

На жаль, пристрою не вистачає апаратного забезпечення для підключення до мобільних даних. Програмне забезпечення та мікропрограму для Beepberry можна завантажити через інтернет.

Для оформлення замовлення необхідно заповнити форму програми раннього доступу – поки у продаж надійшли лише 50 пристроїв.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.