Знижки від Acer на Чорну п’ятницю

 | 17.23

Acer bf ua

На цьому тижні розпочинається традиційний святковий розпродаж — Чорна п’ятниця, яку в Сполучених Штатах відзначають у День Подяки. Кілька українських роздрібних компаній також вирішили приєднатися до цього заходу та запропонувати знижки з цієї нагоди, зокрема компанія Acer. Цього року Acer спільно з партнерами зібрав усі пропозиції на одній веб-сторінці для більшої зручності.

Пропозиції включають в себе найбільш популярні конфігурації, такі як ігрові ноутбуки, тонкі та легкі ноутбуки, ноутбуки для роботи та навчання, а також геймерські монітори. Ігровий сегмент представлений різноманітним вибором від преміальних моделей Predator до масових конфігурацій Nitro та Aspire 7.

Пропозиції для навчання та роботи включають популярні конфігурації моделі Aspire 3 за ціною від 15 499 грн. Акційні пропозиції на ігрові монітори з Чорної п’ятниці представлені моделями Nitro з різними діагоналями та характеристиками.

Окремо варто відзначити знижку у 5000 грн на потужний ігровий ноутбук Predator Helios 300, який тепер став доступний за більш привабливою ціною. Акційні пропозиції діють до 26 листопада 2023 року, у межах наявності відповідних пристроїв, оскільки кількість учасниць акції обмежена.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.