Єврокомісія і Канада зобов’язали своїх державних службовців видалити TikTok зі смартфонів

 | 12.00

TikTok

Після рішення Конгресу США і Європейська Комісія також почала робити кроки, щоб обмежити використання застосунку TikTok.

Державних службовців Канади, які використовують смартфони та інші мобільні пристрої, просили видалити TikTok ще до 28 лютого. В офіційній заяві уряду Канади йдеться про те, що застосунок соціальної мережі «представляє неприйнятний рівень ризику для конфіденційності та безпеки».

До слова, 28 лютого Білий дім дав урядовим установам 30 днів для остаточного видалення китайської програми TikTok на державних пристроях та системах.

Виконавчий орган ЄС наказав усім своїм 32 тис. співробітникам видалити TikTok з телефонів та пристроїв організації, а також з їхніх особистих смартфонів, якщо на них встановлені офіційні застосунки ЄК, такі як електронна пошта та Skype for Business.

У заявах політичних установ йдеться, що таке рішення було ухвалено для «захисту даних та підвищення кібербезпеки».

Адміністрація TikTok у різних країнах розкритикувала рішення заборонити своїм співробітникам використовувати застосунок соцмережі на своїх телефонах. Наприклад, в Європі його назвали «неєвропейським». Зате різноманітність даних, що збирає програма на думку власників соціальної мережі є цілком демократичними і зрозумілими.

Забороні, яку було запроваджено Конгресом наприкінці минулого року, передували аналогічні дії Канади, ЄС, Тайваню та більшої частини штатів США.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.