Наша команда

Журналісти, інженери, видавці та фанати цифрових технологій стежать за тим, щоб на сайті регулярно з’являвся актуальний контент. Ми маємо великий досвід підготовки репортажів, інформаційного висвітлення заходів та тестування пристроїв. Наші журналісти працюють у рамках редакційної політики та місії медіахолдингу СофтПресс. З 1995 року ми займаємося підготовкою та випуском друкованих та електронних видань, сайтів та проектів.

Сьогодні зусилля команди сконцентровані на розвитку веб-сайту hi-Tech.ua. Ведуться сторінки в соціальних мережах, посилання на які ви можете знайти у відповідних логотипах зверху та внизу сайту.

Наша команда брала участь у випуску журналів hi-Tech PRO, Мир связи, Мой компьютер, hi-Tech в школе, додаток hi-Tech DVD.

Серед В2В-видань: ДК Зв’язок, Телеком, Телемир, SMART, ММ Деньги и Технологии, Панорама рынка, літературний проект Реальность фантастики, газети Channel Partner и Читай!, каталог Навигатор.

До 2006 року ми також відповідали за випуск української версії журналу Chip, права на який в той час належали Vogel Media International.

Тематика новин та публікацій сайту hi-tech.ua присвячена В2С та B2B рішенням та подіям. Ми розповідаємо про найбільш значущі та знакові пристрої та технології, які представляються на світовому ринку. Вони включають, але не вичерпують: смартфони, планшети, ноутбуки, ПК, монітори, накопичувачі, материнські плати, відеокарти, процесори, периферію, навушники, колонки, аудіо-системи, фотоапарати, камери, аксесуари, гіроскутери та електровелосипеди, електрокари, автомобілі з ДВЗ, повітряний та інший транспорт.

Підписатися на RSS:

Новини

Публікації

Блоги

Відео

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.