DC Link Group стала офіційним дистриб’ютором бренду Ariston в Україні

 | 08.00

DCL&Ariston

DC Link Group підписала дистриб’юторський контракт з компанією Арістон Термо Україна, в рамках якого представлятиме водонагрівачі та газові котли всесвітньо відомої марки Ariston на українському ринку. Співпраця дозволить розширити продуктовий портфель для більше 3 000 клієнтів компанії DC Link Group, а вендору — поглибити мережу розповсюдження за рахунок переваг партнерської еко-системи дистриб’ютора.

«Ми знаємо DC Link Group як великого IT-дистриб’ютора, тому вітаємо розвиток їхнього нового напрямку в ніші побутової техніки. Впевнені, що їхній досвід і широка клієнтська мережа, активізують представленість Ariston, особливо в сегменті малого і середнього бізнесу»- сказав Сергій Бондар, менеджер каналу сучасної торгівлі Арістон Термо Україна.

Ariston, світовий лідер з виробництва опалювального і водогрійного обладнання, вже півстоліття забезпечує тепловий комфорт для мільйонів сімей по всьому світу. Історія бренду бере початок з 1930 року — коли в невеликому італійському містечку Фабріано сім’я Мерлоні почала виробництво приладів для зважування. За 90 років невеликий сімейний бізнес перетворився в групу компаній Ariston Thermo Group. Сьогодні Ariston є одним з лідерів в області систем опалення та гарячого водопостачання, який приділяє увагу не тільки високій якості, але енергоефективності та смарт-технологіям.

«Включення бренду Ariston в наш дистриб’юторський портфель важливий крок для DC Link Group. Адже високі стандарти якості торгової марки вже давно завоювали популярність у всьому світі, — зазначив CEO DC Link Group Олексій Берлетов, — Упевнений, що клієнти нашої компанії гідно оцінять асортимент і переваги марки, а наша співпраця з Ariston стане ефективною та плідною»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *