Google запустив безкоштовні програми на Coursera українською мовою

 | 16.00

Illustration_Certificates_2020-Card-Project-Management@2x

Професійні сертифікати від Google на платформі Coursera стали доступними українською мовою. INCO, одержувач гранту від Google.org, надає українцям, які втратили роботу або ризикують її втратити, до 5000 стипендій, які покривають доступ і повну підтримку до навчання від Google на Coursera.

Програми охоплюють такі напрями, як цифровий маркетинг і електронна комерція, ІТ-підтримка, аналітика даних, керування проектами та UX-дизайн. Частина з них доступна українською, частина англійською мовами.

Крім того, Google співпрацює з Міністерством цифрової трансформації України та Спілкою українських підприємців, щоб запропонувати професійні сертифікати 1000 малих і середніх підприємств задля розширення можливостей їхнього бізнесу, а також створення нових можливостей для їхніх працівників.

Щоб підтримати українців, на роботу та засоби до існування яких вплинула війна, INCO отримала понад 3 000 000 євро грантового фінансування від Google.org, щоб надати українцям до 5 000 стипендій, які покривають вартість підписки на Coursera для доступу до Професійних сертифікатів від Google.

Додаткову інформацію та реєстраційну форму можна знайти тут.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.