iForum 2021 відбудеться 18 червня на арені НСК «Олімпійський» у Києві

 | 15.30

iforum 2021

Цього року ІТ-конференція iForum-2021 пройде на арені НСК «Олімпійський». Це дозволить провести конференцію на свіжому повітрі і забезпечить більше простору для дистанціювання та дотримання санітарних норм.

Рішення провести конференцію Оргкомітет ухвалив з оцінкою епідеміологічної ситуації. Власне тому звичний формат iForum було трансформовано для гарантії безпеки та здоров’я учасників. Разом із тим, кількість учасників буде обмежено — до 5 тисяч.

В програму буде включено кейси виживання бізнесу та лайфхаки нової реальності, приклади відмирання старих форматів цілих індустрій та формування нових стандартів розвитку людства, осмислення філософії підприємництва та прикладні рішення. Гостей очікують, як завжди, корисні доповіді та виступи цікавих спікерів.

iForum-2021 пройде за такими напрямами: Майбутнє, Реклама, Інтернет-технології, Стартапи, Digital FUN та Main Stage, на якій прозвучать найбільш «гарячі» теми та виступлять зіркові спікери. Доповіді з CRM будуть інтегровані в рекламному напрямі.

У рамках конференції також буде організовано виставкову зону «Місто Майбутнього», де розробники-винахідники зможуть показати свої пристрої та винаходи й поділитися цікавими ідеями. А також традиційно на конференції пройде виставка стендів компаній Expo-iForum. Квитки на iForum-2020 будуть дійсними на iForum-2021. 

Отримати більше інформації та придбати квитки можна тут.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.