Каталог Spend with Ukraine об’єднує українські компанії, які працюють із заходом

 | 08.00

Spend with Ukraine

Група українських волонтерів створила платформу Spend with Ukraine. На сайті зібрали українські компанії, стартапи та бренди, які працюють на західних ринках. За допомогою цього каталогу можна дізнатися інформацію та підтримати український бізнес.

На Spend with Ukraine є вісім розділів у яких представлені – гаджети, продуктивність, освіта, креативність, лайфстайл, мода, дім та послуги.

Серед компаній та брендів можна знайти: Ajax Systems, Grammarly, MacPaw, Headway, Depositphotos, Reface, Bevza, Etnodim, Syndicate, Gushka, Mahno, Awesomic та багато інших.

Також, за підтримки Українського Католицького Університету волонтери створили проєкт Betha Ukraine з реєстром організацій, які допомагають українцям під час війни. Мета проєкту – швидко знайти потрібну інформацію або ресурс та згуртувати волонтерів. Ті, хто потребує правової або психологічної допомоги, шукає прихисток на заході України чи за кордоном, зможе знайти на сайті потрібні організації. Якщо хтось шукає ініціативу, до якої хотів би доєднатися, на сайті проєкту є перелік організацій за типом волонтерства та містом разом із контактними даними. Для іноземців, які бажають допомогти, є список організацій, які займаються збором коштів, гуманітарною, медичною та іншими видами допомоги.

Також через форму, яку можна заповнити на сайті, можна додати до реєстру нову організацію. Ще раніше у Львові створили сайт для пошуку роботи в тилу.

На платформі Help Ukraine Online волонтери зібрали списки фондів для фінансової допомоги, глобальні петиції, інструкції для участі в інформаційній боротьбі тощо. Платформу створили за ініціативи українки Інни Нельсон, яка проживає в Австралії, з допомогою української диджитал-агенції 42DM.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.