Клавіатура Drop Black Speech Keyboard має символи мови Саурона з «Володаря перснів». Вона коштує за $199

 | 16.00

Drop Black Speech Keyboard

Компанія Drop і Middle-earth Enterprises представили нову клавіатуру, яка має елементи створені за мотивами книг Дж. Р. Р. Толікіна (J. R. R. Tolkien).

Клава Drop Black Speech Keyboard являє собою ефектну механічну клавіатуру, яка використовує розкладку чорної говірки — мову темного володаря Саурона (Sauron) і його поплічників. Модель прикрашена зображенням всевидющого Ока.

Drop Black Speech Keyboard

Клавіатура виготовлена з анодованого алюмінію. Вона має механічні перемикачі Holy Panda X і 87 клавіш. Drop Black Speech Keyboard поставляється зі змінними ковпачками для деяких клавіш, щипцями для їхнього зняття та кабелем для підключення до комп’ютера.

Drop Black Speech Keyboard

На кнопці Space можна бачити напис мовою Мордора (Mordor), а на Enter — зображення осколків меча Нарсіля (Narsil Sword). На ліву клавішу Win нанесено зображення Назгула (Nazgûl) на коні, а на праву — кільце всевладдя. «Моє золотце» (My Precious) також видно на кнопці Esc.

Drop Black Speech Keyboard

Вартість Drop Black Speech Keyboard склала $199. Зараз клавіатура доступна для попереднього замовлення за ціною $149. Продажі почнуться в середині травня 2023 року.

Drop Black Speech Keyboard

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.