Мобільна гра World of Tanks Blitz отримала повну українську локалізацію

 | 16.10

wot blitz get ua lang

З оновленням 9.7 у World of Tanks Blitz з’явилась повна українська локалізація. Крім тексту у грі, українською говорить й екіпаж танку, а також відтепер відображаються новини на офіційному україномовному порталі гри.

Українська локалізація має близько 100 тисяч слів тільки в ігровому клієнті. Ця кількість збільшуватиметься з оновленнями гри, адже кожен апдейт має в середньому 3000 слів для перекладу.

Українська мова доступна після оновлення гри до версії 9.7 на усіх платформах, де присутня World of Tanks Blitz – від iOS та Android до Nintendo Switch.

На сам процес додавання української пішло близько 200 годин лише у локалізаторів, а над появою нової мови в грі працювали більше 20 людей.

wot blitz get ua lang

За минулий рік у World of Tanks Blitz зіграли понад 1,4 млн нових гравців з України, 78% з яких – користувачі Android. За цей самий період українці зіграли більше 740 млн боїв, а сумарна тривалість ігрових сесій склала понад 9 тисяч років. Також один з українських гравців за минулий рік зіграв більше 42 тисячі боїв і за цим показником входить до п’ятірки найбільш активних віртуальних танкістів у всьому світі за цей час.

Окрім української локалізації, в оновленні 9.7 з’явились китайські легкі танки з нової механікою у IX-X рівнів на чолі з WZ-132-1, перероблена мапа «Міддлбург», а також покращені моделі вже знайомих машин, серед яких FV4005 і Rhm.-B. WT. Крім того, в рамках оновлення пройдуть події Carnevale di Blitz з американською ПТ-САУ Super Hellcat в якості нагороди та «Рейтинговий спринт» з цінними внутрішньоігровими призами.

One thought on “Мобільна гра World of Tanks Blitz отримала повну українську локалізацію”

  1. Но. все равно у игры хозяева страны агрессора. и многие Украинцы, вкладывают деньги в игру или же украинцы-модераторы игры напрямую сотрудничают и спонсируют страну-агрессора.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.