Найпопулярніші сайти в Україні у жовтні 2022 року — маркетплейси в лідерах

 | 18.00

Ukraine internet

Аналітики Kantar CMeter опублікували  рейтинг найпопулярніших в Україні сайтів — за жовтень 2022 року.

Зі звіту випливає, що українці активізувалися настільки, що інтернет-магазин Rozetka повернувся на третє місце рейтингу найпопулярніших сайтів. Двійка незмінних лідерів — Google та YouTube. До жовтневого рейтингу також увійшли Olx.ua (#6), Prom.ua (#7), Epicentrk.ua (#12), Hotline.ua (#18), Bigl.ua (#22) та Allo.ua (#23).

Проблеми в енергетиці, спричинені російськими ракетними обстрілами, суттєво вплинула на зростання інтересу до інтернет-магазинів. Цьогоріч особливо гострою стала потреба в генераторах, акумуляторах та інших засобах резервного живлення. Маркетплейсам вдалося не тільки повернути довоєнну популярність, а й збільшити охоплення у порівнянні з вереснем цього року.

З настанням осені серед українців також зріс попит на лікарські товари — у жовтні сайт Tabletki.ua зайняв 14-те місце в рейтингу. Водночас погодні зміни допомогли покращити відвідуваність метеосервісу Sinoptik.ua.

Окрім того, з відновленням дистанційного навчання до рейтингу повернулися освітні портали: Naurok.com.ua та Vseosvita.ua. За крок до ТОП-25 зупинився Tiktok.сom (#26).

top 25 web sites in ua oct 2022

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.