Nike тестує робота для догляду та ремонту вживаних кросівок

 | 19.00

Компанія Nike тестує робота для чищення та ремонту старих кросівок. В BILL, Bot Initiated Longevity Lab, використовується робототехніка, засоби для чищення на водній основі та перероблені поліефірні латки для відновлення взуття. Наразі робот може працювати з моделями Air Force 1, Air Jordan 1, Space Hippie 01 та Nike Dunks.

Після розміщення взуття у машині вона створює 3D-модель, щоб визначити ділянки які потребують очищення. Клієнти також можуть вибрати латки для покриття потертих ділянок ззовні.

Nike BILL

Після завершення ремонту працівник магазину додасть нові устілки та шнурки з перероблених матеріалів. За словами представників Nike, роботу потрібно близько 45 хвилин, щоб обробити пару Air Force 1.

BILL буде доступний у Nike Town London протягом вересня і користуватися ним можна безкоштовно. У компанії заявили, що вони доповнюють існуючі послуги, такі як Nike Refurbished та Nike Recycling and Donation, і сподіваються, що пілотний проект надасть інформацію, яка допоможе компанії визначити майбутнє екологічних послуг.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.