NVIDIA відкрила доступ до RTX Remix для реалізації трасування у старих іграх

 | 11.00

NVIDIA RTX Remix

NVIDIA відкриває публічний доступ до набору інструментів RTX Remix для реалізації трасування у старих іграх.

NVIDIA RTX Remix використовує технології платформи NVIDIA Omniverse. Робоче середовище RTX Remix дозволяє працювати з ігровою сценою та модифікувати її.

У набір інструментів входить транслятор інструкцій x86 у команди x64. Спеціальний інструмент використовує технологію штучного інтелекту для покращення текстур.

Диспетчер дозволяє додавати свої елементи, модифікувати об’єкти та додавати їм різні властивості для рендеру. Але головною революційною особливістю RTX Remix є можливість інтеграції трасування шляху. У гру можна буде додати освітлення NVIDIA RTXDI, використовувати денойзер NVIDIA NRD. Також буде можливість інтеграції технології масштабування DLSS.

З RTX Remix можна покращити загальне освітлення, додати анімовані джерела світла, модифікувати рідини та дим, додати свої ефекти постобробки. По суті, NVIDIA надає потужний набір інструментів для модифікації старих ігор. І самі модифікації незабаром можуть вийти на новий рівень.

Разом із кодом RTX Remix опубліковано посібник. Також запущений спеціальний сервер Discord, де інженери компанії постараються відповідати на основні питання. Завдяки тісній співпраці зі спільнотою можна сподіватися на подальший розвиток та вдосконалення проєкту RTX Remix.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.