Перемикання програм за замовчуванянм у Windows 11 має стати простішим

 | 08.00

Windows 11 lifestyle

В компанії Microsoft анонсували оновлення механізму перемикання програм за замовчуванням. Це мабуть зокрема стосується і браузера, коли Microsoft робила набагато складнішим перемикання інтернет браузера Edge з варіанту за замовчанням на інший браузер.

В Microsoft обіцяють значні зміни в Windows щодо того, які програми керують відкриванням певного типу файлів за замовчуванням, і як користувачі можуть вибирати програми для закріплення в меню «Пуск» на робочому столі Windows або на панелі завдань.

Завдяки новій URI розробники зможуть відправляти користувачів безпосередньо в певне місце в налаштуваннях, щоб змінити програму за замовчуванням для певних типів файлів чи посилань. Microsoft також почне окремо тестувати API, яке дозволить програмам закріплювати основну або додаткову плитку на панелі завдань.

Коли вийшла Windows 11, у ній був заплутаний і громіздкий процес налаштування програм за замовчуванням, який був кроком назад у порівнянні з Windows 10 і вимагав від користувачів переглядати кожен окремий тип файлу, а не просто вибирати бажаний веббраузер або редактор зображень, тому нова система має спростити досвід використання системи для простих користувачів.

Звичайно, змусити розробників фактично використовувати нові функції Windows завжди складно, але Microsoft каже, що готова бути лідером в цьому, створивши підтримку нових меню в браузері Edge, щойно вони стануть доступними.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.