Мегатрейд стає ексклюзивним дистриб’ютором компанії ASUSTOR в Україні

 | 13.33

Asustor_megatrade

Мегатрейд підписав дистриб’юторську угоду з ASUSTOR. Завдяки цьому замовники в Україні отримають доступ до сучасних та високотехнологічних рішень, які допоможуть покращити надійність зберігання даних та зменшити витрати на ці завдання.

ASUSTOR Inc. була заснована в 2011 році за рахунок прямих інвестицій відомого тайванського виробника комп’ютерів та компонентів ASUSTeK Computer Inc. Саме тому торгова марка ASUSTOR створена як поєднання слів «ASUS» та «Storage». ASUSTOR є провідним інноватором і постачальником рішень для мережних сховищ даних (Network Attached Storage – NAS) та мережних відеореєстраторів, а також спеціалізується на розробці та інтеграції відповідного мікропрограмного забезпечення, апаратного забезпечення та застосунків.

NAS-сервери ASUSTOR оптимально підходять для малого, середнього бізнесу та домашнього користування. На їх базі можна створити персональне хмарне сховище, обсяг якого варіюється залежно від потреб власника.

Більшість пристроїв компанії підтримують технологію WOW та WOL (Wake on WAN та Wake on LAN). Це унікальна розробка, яка переводить стораджі в режим очікування, коли вони не використовуються, але миттєво пробуджує, якщо зафіксовано звернення на зчитування чи запис даних. Ці функції дають змогу заощадити енергію, продовжити термін служби NAS і жорстких дисків, а також знизити ймовірність випадкового злому, забезпечуючи безпеку інформації.

Ексклюзивна технологія MyArchive надає користувачам змогу застосовувати в повну силу високошвидкісний інтерфейс SATA 6 Гбіт/с для резервного копіювання даних на жорсткі диски, які потім можна перенести в безпечне місце для збереження.

Система відеоспостереження корпоративного класу (Network Video Recorder) від ASUSTOR першою в індустрії отримала підтримку локального виведення відеопотоків на екран. Просто підключіть до Вашого NAS-пристрою монітор із входом HDMI, і Ви зможете переглядати дані з камер у реальному часі без використання комп’ютера.

Пристрої ASUSTOR багато разів отримували нагороду «Вибір редакції» та «Найкращий продукт» від провідних міжнародних видань.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.