Розробники Tecno показали технологію яка дає можливість зміни кольору корпусу смартфону

 | 15.00

Tecno Chameleon Coloring Technology

Розробники компанії Tecno продемонстрували на виставці MWC 2023 «магічну»‎ технологію Chameleon Coloring Technology, яка дозволяє змінювати колір задньої панелі смартфону. Заявлено що на вибір є понад 1500 варіантів забарвлення.

Tecno Chameleon Coloring Technology

Її описують як «технологію забарвлення призми з електричним контролером повного спектра, яка використовує сітку з субмікронного матеріалу призми, що змінює напрямок під дією електричного поля»‎. Фактично, задня панель концептуального телефону зроблена з сітки призм – зазвичай зі скляних конструкцій, які можуть викривляти світло, утворюючи веселку. Вони піддаються впливу електричного сигналу, який змушує їх фізично рухатися і таким чином утворювати інший колір. Коли призма змінює своє положення, і на неї потрапляє світло, утворюється новий колір. Тобто матеріал не є дисплеєм і не виробляє світло, а розсіює його від своєї поверхні, забарвлюючи в процесі, тож технологія не працюватиме в темряві.

Заявлено що матеріал може змінювати колір за 0,03 секунди. Він також має незначне енергоспоживання: 100 змін протягом дня вимагають стільки ж енергії, скільки перегляд 5-хвилинного відео на YouTube. В принципі, після 2 млн змін кольору призми поступово втрачатимуть свої властивості, але в Tecno впевнені, що цього вистачить до кінця життєвого циклу смартфона.

Tecno Chameleon Coloring Technology

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.