Xiaomi прокоментувала своє включення до списку міжнародних спонсорів війни НАЗК

 | 15.00

xiaomi mi bunny mitu maskot

Xiaomi оперативно прокоментувала вчорашню заяву НАЗК України про включення Сяомі Корпорейшн до списку міжнародних спонсорів війни.

Згідно з твердженнями НАЗК, після повномасштабного вторгнення рф в Україну Xiaomi не тільки не залишила російський ринок, як багато інших брендів, але продовжує розвивати бізнес у цьому регіоні.

«Ми не підтримуємо жодних воєнних дій. Ми повністю підтримуємо мир у всьому світі. Наша місія — зробити життя людей у світі кращим завдяки інноваційним технологіям», – підсумовує Xiaomi.

У своїй заяві, опублікованій у Twitter, Xiaomi стверджує, що вона є компанією з випуску споживчої електроніки, яка пропонує пристрої виключно для цивільного та комерційного використання.

В Xiaomi зазначають, що вона веде споживчий бізнес у більш ніж 100 країнах та регіонах, і при цьому вона дотримується всіх законів та правил у всіх юрисдикціях.

Водночас Xiaomi не прокоментувала ту частину звинувачень НАЗК, де йдеться, що компанія продовжує вести бізнес у росії, отримувати там доходи й сплачувати податки, з яких фінансуються дії російських окупаційних військ.

А ще компанія переживає зараз свої найгірші часи в економічному плані, тому репутація, схоже, відійшла на другий план.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.