Як Uber допомагає Україні: збір $3,5 млн, безкоштовна евакуація та перевезення

 | 16.00

Uber

Компанія Uber підвела деякі підсумки допомоги та роботи під час війни в Україні.

Понад 3,5 мільйона доларів Uber передала на гуманітарну підтримку України. Компанія запустила опцію «Uber для України» у 75 містах у 16 країнах світу. Кожен користувач, який обирає цю опцію для своєї поїздки, робить свій внесок у допомогу Україні. Всі пожертви надходять до Міжнародного комітету порятунку. Ця нова функція в Європі є доповненням до кнопки Uber Donate, що була запущена на початку березня в США. Наразі за допомогою цієї кнопки вже вдалося зібрати понад $3 мільйони — з них понад $2 мільйони пожертвували американські користувачі додатку, ще $1 мільйон надійшов від Uber. Крім цього, Uber пожертвував $500 тисяч доларів Міжнародній федерації Червоного Хреста та Всесвітній продовольчій програмі ООН для надання гуманітарної допомоги в Україні та в сусідніх країнах. З першого дня повномасштабного російського вторгнення в Україну Uber пропонує промокоди на безоплатні поїздки на польському кордоні — та у містах, де працює сервіс — людям, що вимушені виїжджати з України.

Також Uber відновив свою роботу та на даний час є доступним у 5 містах України. Безкоштовні поїздки зараз доступні у Вінниці, Івано-Франківську, Львові, Тернополі та Чернівцях: за промокодом «SLAVAUA» компанія пропонує знижки до 150 гривень на три поїздки до 31 березня 2022 року.

Крім того, поїздки між Львовом і польським кордоном тепер доступні за допомогою додатка Uber та спеціальної опції Uber Aid для полегшення евакуації та благодійної діяльності.

Як користуватися Uber Aid для евакуації та благодійної діяльності?

Поїздки з Uber Aid доступні на маршрутах між Львовом та пунктами пропуску на кордоні Польщі. Поїздка на кожному з цих маршрутів коштує 1500 грн, але завдяки спеціальній акції її можна здійснити безкоштовно.

Скористайтеся наступними промокодами на дві безкоштовні поїздки між Львовом і польським кордоном:

 Рава-Руська/ Hrebenne:

  • KORDONRAVA для поїздок зі Львова до кордону
  • KORDONRAVA2 для поїздок від кордону до Львова

 Грушів/ Budomierz:

  • KORDONHRUSHIV для поїздок зі Львова до кордону
  • KORDONHRUSHIV2 для поїздок від кордону до Львова

 Краковець/ Korczowa:

  • KORDONKRAKOVETS для поїздок зі Львова до кордону
  • KORDONKRAKOVETS2 для поїздок від кордону до Львова

 Шегині /  Medyka:

  • KORDONSHEHYNI для поїздок зі Львова до кордону
  • KORDONSHEHYNI2 для поїздок від кордону до Львова

Враховуючи понад 2 мільйони українців, що вимушено виїхали до Польщі та Румунії, Uber надав допомогу еквівалентну $200 тисячам неурядовим організаціям, що забезпечують притулок і транспорт для переселенців. Безкоштовні поїздки через додаток також доступні для всіх, хто прямує до пунктів збору пожертв, організованих Червоним Хрестом. Також на польському кордоні доступна послуга Uber Aid для безоплатних поїздок до Любліна та Ряшева.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.