Абоненти lifecell зможуть замовляти три безлімітні дні мобільного інтернету та голосового трафіку

 | 18.00

volte lifecell

Абоненти lifecell отримали можливість обирати і замовляти будь-які три безлімітні дні мобільного інтернету та голосового трафіку за умови сплаченого пакету послуг. У оператора це назвали акцією з назвою «Байрактар».

Унікальність пропозиції описують тим, що абонент може замовити зняття лімітів на послуги у певні дні, навіть якщо його тарифний план цього не передбачає. При цьому, він сам обирає дні, коли у нього є потреба скористатися збільшеним обсягом інтернету та хвилин на розмови. Безліміт на мобільний інтернет та дзвінки діятиме 24 години з моменту замовлення.

Опію можна активувати тричі за один період дії сплаченого пакету послуг. Безлімітні дні можна обирати як окремо, так і три дні поспіль. У період дії акції абонент може викликати необмежену кількість активацій за умови перезамовлення пакету послуг до закінчення терміну його дії.


З боку редакції, маємо відмітити, що сама по собі можливість такої активації «на всі гроші», як то кажуть, — цікава. Вона може бути корисною коли користувачу треба не думати про обмеження трафіку або хвилин. Але назва для такої опції дивна. Вона мало того, що не відповідає по змісту, ще й не зрозуміло який тут зв’язок з Байрактаром — БПЛА, що допомагає захищати Україну від Росії. З таким же успіхом її могли назвати «судний день», «суперзброя», «режим всемогутності» чи щось на кшталт. І це тим паче дивне рішення оператора після того, як українська спільнота медіа, реклами та піару пояснила, чому не варто використовувати війну на промо, якщо продукт не має прямого зв’язку з нею.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.