Acer Predator Orion X — ігровий настільний комп’ютер з Core i5-Core i9, RTX 4070-4090 і корпусом з трьома відсіками

 | 17.00

Acer Predator Orion X

Acer анонсувала ігровий десктопний комп’ютер з цікавим корпусом — Predator Orion X. Корпус розділений на три частини. Найбільша зона відведена під процесор, оперативну пам’ять і накопичувачі SSD NVMe. Друга зона призначена для відеокарти, а в третій встановлена система рідинного охолодження.

Передня панель Acer Predator Orion X обладнана роз’ємами USB-C (x1) і USB-A (x1). Позаду теж встановлені USB-C (x1) і USB-A (x3). Також ноутбук отримав адаптер бездротового зв’язку Wi-Fi 6E і 2.5G Ethernet.

Acer Predator Orion X

Цікаво, що маючи відсік для РСО, можна купити більш доступні версії, так Predator Orion X доступний з чипом Intel Core i5-13400. Дорожчі модифікації обладнані процесорами Core i7 і Core i9 аж до розблокованих 13900K/KF.

Графічна підсистема представлена картами GeForce RTX 4070 Ti, RTX 4080 або RTX 4090. Оперативна пам’ять DDR5 має частоту 5,6 ГГц. Максимальний обсяг — 64 ГБ. Також відзначимо накопичувач M.2 на 2 ТБ і слоти для 2.5″ SSD.

Acer Predator Orion X

Купити Acer Predator Orion X всі охочі зможуть у вересні поточного року. Вартість комп’ютера складе мінімум €2499. Що цікаво, Acer планує продавати корпус окремо і таким чином стати виробником корпусів ПК. В компанії ж кажуть що хочуть, щоб користувачі могли зібрати систему на свій смак, якщо зазначені вище характеристики їм не по кишені.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.