Android 14 буде забороняти встановлення старих застосунків

 | 14.00

Android 14

Протягом багатьох років правила Google Play гарантували, що розробники Android зможуть оновлювати свої програми, щоб використовувати новітні функції та заходи безпеки платформи Android. Але тепер правила були оновлені – тепер вони вимагають, щоб нещодавно додані застосунки були орієнтовані як мінімум на Android 12.

Раніше мінімальні вимоги до API застосовувалися лише до програм, призначених для магазину Google Play. Якщо розробник хотів створити застосунок для старішої версії ОС, він міг попросити своїх користувачів завантажити APK-файл вручну. Так само, якщо програма для Android не оновлювалася з моменту зміни рекомендацій, Play Store продовжував надавати застосунок тим, хто вже встановлював його раніше.

Спочатку пристрої з Android 14 блокуватимуть лише програми, призначені для дуже старих версій Android. Однак згодом планується підвищити поріг до Android 6.0 (Marshmallow), поступово збільшуючи номер версії. Швидше за все, кожен виробник пристроїв буде вирішувати, який поріг застарілих програм буде діяти на пристрої та чи буде він взагалі. Якщо з якоїсь причини вам потрібно встановити застарілий застосунок, це все одно можна буде зробити через командний рядок.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.