5 корисних пристроїв Canyon на кожний день

 | 06.00

Canyon 5 devices

Кожного дня ми маємо справу з багатьма цифровими пристроями. Смартфон — один з основних гаджетів, але це не означає, що інші, такі як навушники, зарядки чи комп’ютерна периферія кардинально відходять на задній план. В цьому матеріалі, ми розкажемо про набір пристроїв від Canyon, які стануть в нагоді кожного дня і зможуть полегшити життя в різноманітних сценаріях. Як правило, вони використовуються в поєднанні із згаданими смартфонами. Але є серед них і доповнення для персонального комп’ютера, зокрема ноутбука, який став невід’ємним атрибутом останніх років у зв’язку із ростом популярності віддаленої роботи. Їх всі об’єднує не лише популярність в побуті, а й достойний рівень якості і оснащеності при доступній ціні. 

Бездротова гарнітура Canyon TWS-5

Canyon TWS-5

Повністю бездротові навушники здобули шалену популярність останніми роками через їх універсальність. Вони виступають як класичні компактні навушники для музики та перегляду відео і як гарнітури для телефонних та голосових дзвінків у месенджерах. Причому обидва ці сценарії завдяки Bluetooth не мають прив’язки до джерела звуку. Це можуть бути як смартфони, так і комп’ютери.

Canyon TWS-5

Canyon TWS-5 це перш за все навушники для мобільних пристроїв. Вони отримали ергономічний дизайн та в міру компактний зарядний кейс. Навушники мають внутрішньоканальну архітектуру за рахунок чого можна одразу говорити про гарну захищеність від зовнішніх шумів. Навушники пристосовані для занять спортом і не бояться невеликої кількості вологи та пилу завдяки сертифікації IP33. Підключення по Bluetooth 5.3 забезпечує стабільне сполучення як з джерелом звуку, так і між правим і лівим навушниками. 

Canyon TWS-5

Частіше всього повністю бездротові навушники випускаються в чорних та білих кольорах. Canyon TWS-5 випускаються в чотирьох — білому, чорному, зеленому та фіолетовому. Всі вони незвичайні, наприклад як забарвлення у колір хакі самих навушників в нашому випадку. Відтінок, цікаво контрастує з білим кольором кейсу.

Canyon TWS-5 01 colors

Час роботи навушників складає 7,5 годин, а кейс дозволяє перезаряджати їх для роботи протягом 37,5 годин. При цьому сам кейс заряджається за 2 години. Це дуже гарний показник автономності, який дозволить фактично 5 робочих днів, із розрахунку по 8 годин, використовувати їх на одному заряді. Для зарядки навушників використовується актуальний інтерфейс з симетричним роз’ємом USB Type-C. 

Характеристики Canyon TWS-5

Кількість динаміків:2
Частота:20-20 000 Гц
Підключення:Bluetooth 5.3
Захист:IP33
Інтерфейс:USB Type-C
Ємність акумулятора:Навушники — 40 мАгод, кейс — 500 мАгод
Габарити:58,5х52,91х25,5 мм
Маса:36 г
Навушники Canyon TWS-5 можна придбати у партнера Rozetka

Портативна бездротова колонка Canyon BSP-4

Canyon BSP-4

Бездротові колонки можна з впевненістю назвати другими за популярністю аудіо-аксесуарами сьогодення. В нашому випадку мова йде про  досить компактну колонку із непоганим для її габаритів звучанням. Корпус захищений покриттям з ткані та має петличку для закріплення. Доступні три кольори – червоний, сірий та сапфіровий (темно-синій). 

Canyon BSP-4

Іншою фішкою стала можливість відтворення аудіо з трьох джерел: по Bluetooth зі смартфонів та ПК, по радіо в діапазоні FM, та з карток пам’яті. Таким чином вона зможе стати в нагоді як при відсутності зв’язку, коли немає доступу до інтернету, так і при необхідності слухати радіо або свої записані файли.

Canyon BSP-4

Колонка підтримує підключення по Bluetooth 5.0, може працювати в парі або більшою кількістю в режимі TWSж для досягнення ефекту об’ємності. Вбудованого акумулятора вистачає на 4 години роботи в режимі Bluetooth, а на зарядку знадобиться близько 3 годин. В енергозберігаючому режимі Bluetooth 5.0 дозволяє не витрачати ресурс акумулятора, Для зарядки також використовується роз’єм USB-C, а отже підійде будь яка павер-банка чи мобільний блок живлення.

Canyon BSP-4

Характеристики Canyon BSP-4

Динамік:5 Вт
Імпеданс:4 Ом
Підключення:Bluetooth 5.0
Джерела:Bluetooth, TF Card, FM-радіо
Підключення додаткових колонок:так
Інтерфейс:USB Type-C
Ємність акумулятора:1200 мАгод
Габарити:114х93х51 мм
Маса:290 г
Придбати портативну бездротову колонку Canyon BSP-4 можна на Rozetka

Бездротова зарядна станція 4-в-1 Canyon WS-404

Canyon WS-404 0

Бездротові зарядки також набувають популярності як серед Android-смартфонів, так і пристроїв Apple які отримують все більше можливостей в нових поколіннях. Canyon WS-404 ми б назвали багатофункціональним комбайном серед бездротових зарядок, так як вона розрахована не на один смартфон чи годинник, а одразу на чотири пристрої. Акцент зроблено на годинниках та навушниках від Apple для яких тут є окремі площадки. 

Canyon WS-404 0

Заряджати одночасно  можна і два смартфони, причому один з них — через магнітний бездротовий модуль. Також можна встановлювати для відновлення енергії Apple Watch Series від 2 до 7 поколінь та бездротові навушники які підтримують стандарт Qi. Зокрема підтримуються Apple AirPods обох поколінь та версія Pro. Таким чином власник Canyon WS-404 позбувається купи дротів та необхідності утримувати декілька зарядок, маючи одну, що живиться єдиним блоком живлення 220В. Це власне і єдине обмеження у випадку, якщо захочеться під’єднати бездротову зарядку до портативного акумулятора по USB. Такий варіант не передбачений через необхідну  немалу потужність струму для чотирьох пристроїв одночасно.

Canyon WS-404 0

Регулює оптимальність потужності до кожного пристрою — чіпсет «Bland».  В комплекті є адаптер 3 Вт, що є досить чудовим доповненням комплектації, адже в подібних зарядних станціях часто адаптер в комплект не включено.

Характеристики Canyon WS-404

Вхідна напруга:12 В
Номінальний вхідний струм:3 А
Макс. вихідна потужність:15 Вт / 10 Вт / 7.5 Вт / 5 Вт
Сукупна потужність:36 Вт
Вихідний струм для Apple Watch:2,5 Вт
Вихідний струм для TWS-навушників:3 Вт
Стандарт живлення:Qi
Габарити:136x101x136 мм
Маса:226,5 г
Придбати зарядну станцію Canyon WS-404 можна на сайті Rozetka 

Мультипортовий USB-C хаб 14-в-1 Canyon DS-90

Canyon DS-90

Наступний за популярністю пристрій – багато портовий хаб. В певний момент, моментом набуття їх актуальності став вихід на ринок MacBook, що мав тільки декілька портів USB-C. Отриману портативність такого рішення оцінили багато користувачів, правда, не ті хто звик підключати додаткову перефирію на кшталт зчитувачів карток пам’яті. Згодом виробники Windows-ноутбуків також підтримали такий тренд, тому багато представників «ультрабучного» класу мають мінімізований набір портів. Разом із тим такі хаби дозволяють краще організувати робоче місце, якщо ноутбук є робочим комп’ютером в офісі та вдома. Не доведеться кожного разу від’єднувати все необхідне, достатньо лише вставити один штекер.

Canyon DS-90

Canyon DS-90

Canyon DS-90 має форму корпусу, яка також дозволяє використовувати його як підставку для ноутбука. Вона підіймає корпус над поверхнею, поліпшуючи притік повітря знизу та зменшуючи кут зору на дисплей. Для деяких моделей такі зміни можуть дійсно додати комфорту. Корпус зроблено з алюмінію, є вентиляційні отвори. На торці можна знайти кнопку живлення та світлодіоди для кожного наявного роз’єму хабу. Кабель для підключення має довжину 20 см. Кнопкою на корпусі, поруч з ними,  можна швидко вимкнути весь хаб.

Canyon DS-90

Серед портів хабу є три USB-A різних генерацій, зокрема 2.0, 3.0 та 3.2, а також три USB-С різних версій. Так тут є один Type-C 3.2 Gen 2 та декілька з підтримкою функції Power Delivery потужністю до 100 Вт. Встановлено зчитувач для карток пам’яті форматів SD та TF. Є два цифрових HDMI, один теж цифровий Display Port (у всіх роздільна здатність 4K) і аналоговий VGA (тільки 1080р). Відповідно, ви зможете працювати з 4 моніторами одночасно. Для macOS — це підключення 4 зовнішніх моніторів (режим дзеркала). А для Windows — це підтримка 4 зовнішніх моніторів для режимів дзеркала та розширення. Роздільна здатність VGA — до 1080P при 60 Гц. Доступ до інтернету можна отримати завдяки наявності гігабітного Ethernet. Є 3,5-мм аудіо гніздо. 

Canyon DS-90

Характеристики Canyon DS-90

Роз’єми:
USB: х1 USB-С Gen 2 10 Гбіт/с

х1 USB-A Gen 2 10 Гбіт/с

х1 USB-A 5 Гбіт/с

х1 USB-A 480 Мбіт/с

Відео:HDMI, DisplayPort, VGA
Інтернет:RJ-45
Зчитувач карток:так
Аудіо:3,5 мм
Габарити:76х301х22,5 мм
Маса:367 г
Придбати USB-C хаб 14-в-1 Canyon DS-90 можна на сайті Rozetka 

Бездротова акумуляторна мишка Canyon MW-19

Canyon MW-19

Комп’ютерні миші – досить утилітарні пристрої, але їх необхідність досі не підлягає сумніву. Тим паче, що більшість користувачів Windows-ноутбуків віддають перевагу їх, а не тачпадам. Canyon MW-19 – здається класичною моделлю, але і в неї є пара цікавих фішок. Окрім того що вона бездротова, зарядка вбудованого акумулятора може здійснюватися через кабель та фірмовий килимок з підтримкою бездротової зарядки. Таким чином думати про раптову розрядку миші не доведеться.

Canyon MW-19

З комп’ютерами вона з’єднується через ресівер 2,4 ГГц. Встановлено оптичний сенсор Pixart, який підтримує роздільні здатності 800, 1200 та 1600 DPI. Корпус досить габаритний, тому найкраще пасує чоловікам і любителям крупних мишок. На корпусі є шість кнопок, а частина корпусу має приємне на дотик покриття.

Canyon MW-19

Характеристики Canyon MW-19

Тип сенсора:PixArt 
Роздільна здатність:800, 1200, 1600 DPI
Кількість кнопок:6
Підключення:2,4 ГГц
Живлення:Вбудований акумулятор
Інтерфейс:USB Type-C
Габарити:121х39х70 мм
Вага:93 г
Придбати мишу Canyon MW-19 можна на сайті Rozetka

Таким чином з широкого портфелю пристроїв Canyon можна вибрати ті у яких є необхідність. Переліченими вище компанія не обмежується. Ними також можна приємно здивувати знайомих та близьких в якості цікавого подарунку. Можемо зробити висновок, що разом із доступною вартістю вони забезпечать максимально можливу функціональність та ергономіку, яка дозволить отримати максимум.

Дмитро
Керівник проектів hi-Tech

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.