Inversion – битва за волю

 | 00.55

Гра, яка мала порадувати нас ще кілька років тому, нарешті була успішно представлена на суд широким масам. Шутер від російсько-американської студії Saber Interactive, яка доклала своїх рук до таких проектів, як TimeShift і Will Rock, вийшов досить цікавим і “м’ясистим”. Але все по порядку…

Все починається, як у класичному голлівудському боєвику: Земля, майбутнє, два здоров’яка. Рассел Девіс, поліцейський, поспішає додому, щоб у стигнути при піднести сюрприз коханій дружині – Рейчел.В машині, поруч з ним, його напарник – Лео Дельгадо. Вони їдуть по шосе, коли починається щось дивне: люди починають бігти в зворотному напрямку і починають вибухати машини і приміщення.

Зупинившись, щоб розвідати ситуацію, наші герої натикаються на прибульців, які безжально убивають людей. Озброєні вони потужнішою зброєю, а їх можна вбити. Заволодівши зброєю прибульців, герої направились до місця проживання Девіса, вбиваючи на своєму шляху супротивників.

Головне здивування, що із тріщин, які всюди, просочується потік енергії, який впливає на гра вітаю. Весь світ ніби перевернувся з ніг на голову. І нашим героя доведеться боротися із ворогом в різних площина.

Прибувши на місце, наші герої знаходять мертву дружину Рассела, але так і не знаходять його доньки, яка зникла безслідно. Наші герої, охоплені горем, не втрачаючи надію направляють на пошуки дівчинки. Дорогою, вони потрапляють в засідку і їх беруть в полон лютеранги.

Їх доставляють в табір для полонених, де всі ув’язнені працюють в шахтах. Нашим героям дають Гравлінки – пристрій, який керує гравітаціє, який може полегшувати і обтяжувати її, або створювати ударну хвилю чи щит. Який по ходу гри можна модернізувати і ще не раз стане в нагоді від складного ворога.

Потрапивши під землю, видно незрозумілу систему тунелів, в яких ми зустрінемо дроздів, які знищують люте рангів, а також прохід, який дає надію на втечу, але поки наші герої повертаються до своєї камери.

В сусідню камеру приводять солдата, який береться відволікти охорону і допомагає цим втікати нашим героям.

І знову продовжуються пошуки доньки. На шляху до мети зустрічаються різного роду супротивники, озброєні вогнепальною зброєю, а також гравлінками, які дістались і нашим героям.

Вибратись з міста, нашим героям допомагають кілька військових, яких зустріли на вулицях мегаполісу і врятували в сутичці з лютерангами. Розділившись, наші герої і військові, знаходять транспорт, щоб вибратись із міста, а також місце розташування табору ворогів.

Пробившись з боями до табору, наші герої рятують дітей, яких захопили прибульці. Але, нажаль, серед них так і нема доньки Расела. Це тільки стимулює їх на завзятіші пошуки. Один із полонених дітей, розповів де можуть бути інші діти. Військові забрали малого в безпечне місце.

На шляху наших героїв зустрічаються різного роду боси, яких досить складно завалить. Такі боси часто повторюються і комбінуються, що робить проходження гри ще складнішим.

Пробившись через орди загарбників лютерангів і дроїдів, які знищують останніх, ми потрапляємо глибоко під землю. Сівши на інопланетний корабель, ми потрапляємо десь на орбіту. Відкривши жалюзі корабля, відкривається вид, який шокує наших героїв. Виявляється, що наша планета, лише частинка якогось куполу, яких багато і вони летять в просторах космосу.

Але це не зупиняє наших героїв. Вони прямують в саме серце кораблю і знаходять уламки міста лютерангів. Судячи із всього, можна сказати, що вони дуже схожі на нас, але щось знищило їх світ. А те що залишилось, було схоже на справжнісіньке пекло із жару і пилу, яке оточене лавою.

Прибульці, намагаючись захопити наш світ, хочуть відновити своє середовище проживання. Судячи із побаченого, таких розгромлень, їм завдали дроїди.

Чим глибше в їх світ, тим більше нової зброї і нових супротивників, які потребують окремих вмінь і способів боротьби з ними.

Після тривалих і затяжних боїв, наші герої, знову, потрапляють в полон. Їх збираються привселюдно з тратити, вожак лютадорів. Ніби надія і згасла, а в останню мить наших героїв рятують військові, які зібравши підкріплення, прийшли на виручку.

Опинившись на волі, ми переслідуємо фінального суперника – Кільтера. Який має крутий гравлінк і змусить чимало попріти над його знищенням. Фінальна битва відбувається у серці корабля, поруч із ядром, яке усе живить. Супротивник оточений захисним полем, яке заряджається від ядра.

Борючись із Кільтером, Рассел падає із ним в тунель. Зникаючи безслідно, так і не дізнавшись, що його донька загинула під завлами будинку.

[IMG ID=2690]

Люди здобули перемогу, але ще не знають, що їх чекає в майбутньому…

Висновок

Загалом, гра залишила непогане враження і допоможе успішно згаяти час на кілька вечорів. Гра насичена спецефектами: вибухи, польоти, розлітаються схованки, відриваються різні кінцівки і тп. Навіть з системою кількарічної давності, можна грати в Fullhd якості і насолодитися графікою, яка на досить пристойному рівні. На моєму моніторі Acer G245H Bbd , при максимальних налаштуваннях, середня кількість кадрів за секунду – перевищувала 30FPS, що можна вважати комфортним показником.

Якщо вам сподобається дана гра, то рекомендую пограти в : Gears of War і Binary Domain, на які вона дуже схожа.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.