Наші автори — Віктор Єфіменко

 | 12.22

Шановні читачі, зустрічайте третій випуск Онлайнової Бесідки журналу «Мій комп’ютер».

Ми продовжуємо розповіді про наших авторів «Клубу ГУРУ». В попередньому випуску на наші питання відповідав Константин Майборода. А сьогодні у нас в гостях Віктор Fro5t Єфіменко – спокійний, врівноважений, допитливий.

Віктор один з тих піонерів, завдяки кому Клуб ГУРУ почав активно розвиватися. На прохання дати відповід на декілька питань він поступив як справжній творець, написавши невеличке ессе, з яким ми і пропонуємо вам ознайомитися. Отже, слово Віктору.

Доброї пори доби, шановні читачі! 🙂

Я Єфіменко Віктор aka Fro5t. На даний момент являюсь студентом в магістратурі Інституту екології економіки і права в м. Київ, на факультеті екології. Навчаюсь за спеціальністю: екологія охорона навколишнього середовища і збалансоване природокористування. Працюю там де і навчаюсь, викладачем і методистом.

Перша моя публікація в МК була на початку 2009 року. Дуже хотілось поділитись з читачами своїм досвідом і долучитися до колективного цифрового розуму. Очі боялись, а руки робили і все таки зробили. Стаття була про мій Pentium 4, який мав непоганий розгінний потенціал і в тандемі з відеокартою Radeon 4850, непогано справлявся із сучасними іграми. Звісно, матеріал був далекий від ідеалу, але скільки радості і задоволення було отримано після того, як він був опублікований.

МК не просто журнал, а співдружність читачів і журналістів, які пов’язані спільним коханням до цифрових технологій. Статті не просто якісь заумні трактати, а цікаво і просто написані матеріали про захоплюючий світ IT. Тому в такий журнал хочеться писати і писати, ділитися своїми враженнями, досвідом, знаннями з усіма читачами. Да, і працювати в такому журналі — це моя заповітна мрія.

Важко не помітити, що в основному мені найбільше цікаві статті на тему комп’ютерного заліза, про які і намагаюсь писати. Підбір комплектуючих для отримання максимуму продуктивності у поставлених завданнях за мінімумом витрат коштів. Оверклокінг являється моєю слабкістю.

Крім цифрових технологій є чимало інших захоплень. Зокрема такі питання, як глобалізація, релігія, історія, екологія. А останнім часом почав захоплюватись мотоциклами, на даний момент маю сталевого коня – Jawa 638-05.

Шановні читачі, новачки і старожили, якщо ви хочете читати про цифрові технології в простій і цікавій формі, то МК для вас. Долучайтеся до колективного цифрового розуму. Всіх благ!

Дякуємо Віктору за таку цікаву розповідь про себе. Нагадуємо, що в коментарях можна продовжити діалог та запитати Віктора про все, що вас цікавить.

І чекайте на продовження — ще не всі автори побували в чіпких руках наших репортерів! 😉

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.