GrammarlyGO — новий сервіс зі штучним інтелектом який допоможе у створенні текстів

 | 13.30

Grammarly logo

Українська компанія Grammarly анонсувала нове рішення для роботи з текстами – GrammarlyGO. Це контекстно-залежний помічник, який працює на основі генеративного штучного інтелекту.

GrammarlyGO пропонуватиме унікальні, релевантні, контекстно-залежні пропозиції, які враховують особистий стиль написання. Інструмент зможе за запитом пропонувати допомогу безпосередньо в додатках, де люди пишуть. Це може бути ланцюжок повідомлень електронної пошти, чи повноформатний документ.

GrammarlyGO дозволяє переписувати текст, змінюючи його тон або довжину. Також на підставі підказок користувача ШІ може «складати високоякісний текст, заощаджуючи час на пошуку ідеальних слів». При цьому враховується контекст, стиль написання та цілі. Ще новий інструмент може служити партнером з розробки ідей або мозкового штурму. Додатково GrammarlyGO може швидко аналізувати контекст електронних листів та готувати відповідь.

GrammarlyGO style text

Бета-версію GrammarlyGO почнуть впроваджувати у квітні для всіх клієнтів Grammarly Premium, Grammarly Business та Grammarly for Education, а також користувачів безплатного плану Grammarly у деяких країнах. Одними з перших випробувати новий інструмент зможуть користувачі в Україні, а також США, Канаді, Великій Британії, Австралії, Новій Зеландії, Німеччині та Польщі. Також у квітні відкриється доступ до GrammarlyGO для сторонніх розробників через Grammarly Text Editor SDK.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.