Helsi запустила мобільний додаток для лікарів

 | 18.30

Helsi app doctors

Мобільний додаток Helsi для лікаря допоможе медпрацівникам швидко консультувати пацієнтів в умовах відключень електроенергії.

З початку 2023 року через новий застосунок Helsi лікарі проводять прийоми та виписують направлення, які пацієнт може бачити у себе в особистому кабінеті. Аудіозв’язок чи просто текстові повідомлення – лікар і пацієнт самостійно обирають зручніший варіант.

Також скоро у програмі запровадять телемедичні онлайн-консультації з пацієнтом через відеодзвінок. Про роботу за стаціонарним компʼютером можна буде взагалі забути.

Наразі в Україні близько 12% пацієнтів звертаються до лікаря саме онлайн – телефонують чи пишуть у месенджерах. Тобто, кожен 10-й візит до лікаря припадає на телемедичний прийом, а не фізичну присутність.

Актуальність окремого додатку Helsi для лікарів

Не усі державні чи навіть приватні заклади можуть забезпечити сімейних лікарів ноутбуками під час виїзду для фізичного прийому пацієнтів. Тому лікар після огляду вносить дані з персонального комп’ютера в кабінеті. А це – час і людські ресурси. Сама ж кількість виїзних візитів лікаря до пацієнта зростає щороку.

Helsi app doctors

Щодо онлайн прийому, труднощі існують навіть за наявності ПК. Якщо вони і є в кабінетах лікарів – переважно з моніторами старого зразка, без мікрофона та вебкамери. Проконсультувати пацієнта без мікрофона просто неможливо, тому й сам телемедичний прийом лікар не в змозі провести.

Заклади первинної медико-санітарної допомоги не є критичними об’єктами інфраструктури, а отже, як і решта, часто працюють без світла та інтернету. Підзарядивши телефон через павербанк, лікар не залежить від електроенергії, наявності ПК чи стаціонарного Wi-Fi.

Основні функції додатку

Сьогодні у застосунку сімейні лікарі щодня користуються 2-ма основними функціями: це проведення прийому і виписка направлення, зокрема до лікаря вторинної медичної допомоги. Щодня, через цей інструмент, обробляється до 80% звернень усіх пацієнтів.

Починаючи з лютого 2023 року, пацієнт у будь-який момент зможе знайти свого лікаря та отримати консультацію у чаті.

Статистика

Мобільний додаток для пацієнта, аби записатися на прийом до лікаря, існує вже давно – наразі ним користується близько 4,6 млн українців. Хоча для медпрацівників такий сервіс з’явився нещодавно, до нього вже доєдналися понад 1 300 лікарів. Очікується, що згодом приєднається ще 42000 лікарів – усі медпрацівники України, що наразі працюють із системою Helsi. Кожен зможе проводити консультації онлайн через додаток та зберігати дані пацієнта після прийому.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.