LG анонсувала музичні колонки великого формату — XBoom XL7 і XL5 вагою від 12 кг

 | 15.00

LG анонсувала дві музичні колонки великого формату — XBoom XL7 і XL5.

LG XBoom XL7

LG XBoom XL7 має вагу 14,5 кг, а її габарити становлять 31 x 31,5 x 70 см. Для переміщення передбачені колеса і висувна ручка. Усередині встановлений 8″ сабвуфер і пара 2,5″ твітерів. Загальна потужність становить 250 Вт.

LG XBoom XL7

Музична колонка отримала світлодіодну панель Pixel LED, яка вміє відображати анімації, текст і зображення, а також може пульсувати в такт відтворюваній музиці. LG заявляє, що XBoom XL7 може працювати протягом 20 годин і заряджається за 3,5 години. Налаштувати колонку можна через мобільний застосунок XBoom.

LG XBoom XL7

LG XBoom XL 5 — це більш компактна музична колонка з масою 12 кг і габаритами — 28,2 x 59 x 28,2 мм. Вона теж обладнана двома 2,5″ твітерами, але розмір низькочастотного динаміка зменшено до 6,5″. Потужність становить 200 Вт.

Попри те, що маса зменшилася менш ніж на 3 кг, колонка не має ані коліщаток, ані ручки, тому її доведеться носити в руках. Крім того, XBoom XL 5 не має Pixel LED і розряджається за 12 годин використання.

Обидві новинки отримали підтримку кодеків SВС і AAC. Для підключення смартфонів можна використовувати не лише Bluetooth, а й USB. Корпус кожної колонки має захист від води за стандартом IPX4. Функція Wireless Party Link дає змогу синхронізувати відтворення музики на кількох пристроях LG.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.