Організатори iForum оголосили конкурс на керівників нових тематичних напрямів

 | 07.00

iforum 2019

Оргкомітет найбільшої ІТ-конференції України та Східної Європи, iForum, оголошує конкурс на керівників напрямів форуму! Також відкрито опцію пропозицій нових напрямів.

Організатори вирішили провести цей експеримент заради розвитку івенту відповідно до потреб ринку та змін на ньому.

Ми прагнемо зробити iForum ще цікавішим та кориснішим для наших учасників. Тепер кожен, хто вважає, що може зробити конференцію кращою, має змогу спробувати себе в ролі керівника напряму.

Що для цього треба?

  1. Мати експертну вагу у напрямі, який прагне очолити;
  2. Широке коло контактів серед вагомих експертів галузі;
  3. Час та натхнення (робота на волонтерських засадах);
  4. Подати заявку на сторінці.

Заявки розглядатиме та затверджуватиме чинний програмний Оргкомітет – він не складає повноважень, і виступатиме як куратор цього експерименту.

Затверджені керівники напрямів будуть формувати тему обраного напряму та його програму, відбиратимуть спікерів та повністю курувати його реалізацію в рамках конференції. Спірні питання вирішуватимуться колегіально, на зборах Оргкомітету.

Серед нових напрямів, які ми бачимо недостатньо висвітленими на iForum та актуальними до впровадження: цифрова медицина, Smart City, Блокчейн, Green Tech, Outsource, Кібербезпека, Креативна економіка. Проте учасники експерименту можуть пропонувати і власні аргументовані варіанти.

Керівники напрямів обираються на один рік. Закликаємо ІТ та ділову спільноту долучитися та зробити улюблений івент ще кориснішим для широкого кола мислячих людей. Більше інформації тут

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *