Цифрова трансформація від глобальної IT-консалтингової компанії Crayon Group на українському ринку

 | 10.56

Crayon visual

У середині 2020 року в Україні почала роботу компанія Crayon Ukraine («Крайон Україна»), яка входить у міжнародну Crayon Group зі штаб-квартирою в Осло. Компанія спеціалізується на ІТ-консалтингу, впровадженні та адаптації хмарних сервісів.

Крім такої базової комерційної діяльності, як продаж, підтримка і оптимізація ліцензій на програмне забезпечення Microsoft, AWS, Oracle, IBM, Сitrix, VMware та ін., компанія займається управлінням та оптимізацією ІТ-інфраструктури, хмарних технологій і розробкою рішень із застосуванням штучного інтелекту і аналізу великих даних.

Crayon активно співпрацює з Microsoft — у 2019 році отримала нагороду як кращий глобальний партнер за напрямками штучного інтелекту та машинного навчання — а також є одним з ключових партнерів Amazon в Європі зі статусом Advanced Consulting Partner.

У січні 2021 року Crayon Ukraine теж отримала партнерський статус Microsoft LSP (Licensing Solution Provider), який дозволяє компанії надавати замовникам максимально повний комплекс послуг зі всього стеку технологій Мicrosoft, за усіма існуючими у виробника схемами ліцензування. Усього в глобальній команді Crayon — більше 350 сертифікованих експертів Microsoft.

Ще одна конкурентна перевага Crayon Ukraine — доступ до експертизи, напрацьованої п’ятьма Центрами компетенцій зі штучного інтелекту в Норвегії, Австрії, США, Сінгапурі та Австралії. Завдяки цьому, команда може вирішувати унікальні для ринку задачі в сфері інтернету речей (IoT), штучного інтелекту (AI) і машинного навчання (ML). Глобально Crayon Group реалізувала понад 100 проектів із застосуванням штучного інтелекту і машинного навчання.

Серед послуг, які будуть доступні клієнтам Crayon в Україні, є популярний сервіс Crayon Cloud Economics. За допомогою стандартизованої методології аналізу споживання хмарних ресурсів, він дозволяє компаніям оптимізувати витрати на хмарну інфраструктуру та якісніше управляти власною хмарою. Так, за рахунок співпраці з Crayon, компанія TIME — один із найбільших у Європі виробників молочних продуктів — змогла заощадити 50% своїх IT-витрат після переходу з наземних рішень на хмарні.

Про Crayon

Crayon — ІТ-консалтингова компанія в сфері цифровізації бізнесу, заснована в 2002 році в Осло (Норвегія), нараховує близько 1 800 працівників по всьому світу в більш ніж 50 офісах, покриваючи 80% глобального ринку. Експертиза компанії включає в себе 6+ років досвіду впровадження проектів AI / ML по всьому світу і 18 років досвіду в області SAM (Software Asset Management) і Cloud project.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.