До бази даних кодів ІМЕІ внесено понад 44 тис. міжнародних ідентифікаторів

 | 15.36
>За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. Так, на минулому тижні до бази даних внесено 44 476 міжнародних ідентифікаторів.

>Фахівці УДЦР за цей період підготували 13 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 346 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 1126 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 90 дозволів  – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

>Підрозділи радіочастотного моніторингу виявили 18 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 37 незаконно діючих пристроїв. Відтак, найбільше порушень на минулому тижні виявлено на Дніпропетровщині – 15, в Запорізькій області – 12, та Черкаській – 7. Також виявлено та усунено дію 11 джерел радіозавад.

>Спеціалістами УДЦР складено 89 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

>Проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *