Господарський суд м. Києва повністю відмовив компанії «Технічний Центр Інтернет» у задоволенні позову до УДЦР про визнання недійсними результатів торгів із закупівлі послуги MNP

 | 20.27
>28 березня Господарський суд міста Києва по справі № 910/460/16, розглянувши по суті позовну заяву товариства з обмеженою відповідальністю «Технічний Центр Інтернет» про визнання недійсними результатів процедури відкритих торгів, проведених згідно з оголошенням про проведення відкритих торгів № 227811, відмовив у задоволенні позовних вимог повністю.

>Господарський суд, врахувавши аргументи сторін стосовно конкурсних торгів на закупівлю послуги MNP, дійшов висновку про те, що процедура закупівлі послуги проведена Українським державним центром радіочастот з дотриманням вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель», а документація конкурсних торгів не містить дискримінаційних умов.

>У коментарі прес-службі УДЦР Голова Комітету конкурсних торгів державного підприємства Вадим Гулько зазначив, що задоволений рішенням суду, який зміг досконально розібралися у суті цієї справи.

>«На відміну від іншого органу оскарження, який днями розглядав аналогічне питання і ухвалив прямо протилежне рішення, суддя Господарського суду міста Києва зміг докопатися до суті питання. Про це свідчить сьогоднішнє рішення суду, яке доводить той факт, що всі рішення прийняті тендерним комітетом УДЦР під час закупівлі послуги MNP опиралися виключно на вимоги законодавства з державних закупівель», – заявив Вадим Гулько.

>Слід нагадати, що 18 березня 2016 року Антимонопольний комітет України по скарзі ТОВ «Ес Ай Центр» ухвалив рішення, яким зобов’язав УДЦР відмінити всі рішення Комітету з конкурсних торгів, прийнятих після розкриття пропозицій, чим повернув конкурс на етап повторного оцінювання всіх учасників другого тендеру із закупівлі рішень на впровадження послуги з перенесення номера.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *