MSI анонсує нові відеокарти GeForce GTX 1080

 | 23.34

Найпопулярніший у світі виробник відеокарт GAMING, компанія MSI представляє повну лінійку новітніх відеокарт на базі GPU NVIDIA Pascal із агресивним оновленим дизайном та недосяжною ефективністю, що відповідає їх високому статусу. Використовуючи монументальний дизайн серії MSI GTX 900 GAMING, MSI GeForce GTX 1080 GAMING X 8G стали першим продуктом, оснащеним системою охолодження Twin Frozr VI, що дозволяє отримати більш високі тактові частоти ядра та пам’яті для підвищення продуктивності в іграх.

MSI_gtx1080_launch_001

Вже добре відомі привабливі форми Twin Frozr посилюються вогненно-червоною підсвіткою елементів, в той час як фірмовий дракон отримав повний набір технологій MSI RGB LED на торці відеокарти та може мать будь-який з 16,8 млн кольорів, щоб відповідати вашому настрою або кольоровій гамі системи. Абсолютно новий дизайн друкованої плати з 10-фазною підсистемою живлення та використанням компонентів Military Class 4 з 8- та 6-контактними роз’ємами живлення забезпечує більш високі можливості оверклокінгу, щоб ви змогли вичавити максимум із цієї неймовірної крихітки. Стильна матова чорна металева пластина на зворотній стороні довершує цю відеокарту та надає їй додаткового захисту та міцності конструкції.

TWIN FROZR VI: система охолодження з кулями зі сталі

MSI_gtx1080_launch_002

Новий дизайн TWIN FROZR VI від MSI піднімає планку у повітряному охолодженні відеокарт на нечуваний рівень. TORX 2.0 – це покращена версія запатентованої технології TORX, яка забезпечує на 22% вищий тиск повітря для кращої продуктивності охолодження, при цьому максимально елімінуючи будь-які шуми. Нові вентилятори обладнані подвійним шарикопідшипником для плавної та тихої роботи протягом довгого часу. До величезного радіатора прикріплені 8мм мідні теплові трубки, сплющені у нижній частині задля оптимального виведення тепла від литої нікельованої мідної пластини, щоб разом з преміальною термопастою «X» зберегти Pascal у прохолоді.

SEA HAWK

MSI GeForce GTX 1080 SEA HAWK була створена шляхом поєднання найновіших рішень у топових відеокартах від MSI з популярними системами водяного охолодження Corsair Hydro Series. Тому SEA HAWK лишається холодною зсередини і зовні за екстремальної продуктивності під час геймінгу завдяки суттєво поліпшеним тактовим частотам прямо з коробки.

MSI_gtx1080_launch_003

«І знов співпраця з MSI принесла фантастичні плоди, а саме найбільш швидку, прохолодну та тиху NVIDIA GeForce GTX 1080, – повідомив Аарон Ніл (Aaron Neal), менеджер із маркетингу продуктів DIY у Corsair. – У результаті ми отримали карту, заряджену найкращими технологіями від MSI та обладнану топовими рішеннями охолодження від Corsair – таке поєднання робить цю відеокарту ідеальною навіть для найбільш вимогливих систем».

ARMOR

MSI_gtx1080_launch_004

Чорно-білий дизайн MSI GeForce GTX 1080 ARMOR 8G OC робить відеокарти прекрасним вибором для геймерів, які прагнуть до унікальності та несхожості на інших. Новий дизайн ARMOR 2X використовує запатентовану технологію TORX, присутню на відзначених безліччю нагород графічних картах TWIN FROZR V, а також Advanced Airflow Control для ефективнішого охолодження. Технологія Zero Frozr від MSI зупиняє роботу вентиляторів в умовах низького навантаження, наприклад при роботі у веб-браузері або у невимогливих іграх, зберігаючи систему бездоганно тихою.

AERO

MSI_gtx1080_launch_005

Завдяки витонченому чорно-сріблястому дизайну MSI GeForce GTX 1080 AERO 8G OC стане бездоганним доповненням для будь-якої системи. Нові відеокарти AERO мають спеціальний термальний дизайн навколо радіального вентилятора, за допомогою якого усе нагріте повітря виводиться з системи через задній вивід, зберігаючи усі компоненти прохолодними.

Приготуйся пізнати VR з MSI

MSI_gtx1080_launch_006

Щоб повноцінно зануритись у світ віртуальної реальності, необхідне високопродуктивне «залізо». Відеокарти MSI GeForce GTX 1080 забезпечать бездоганну продуктивність для якісного досвіду у VR. MSI Gaming App має на борту функцію, яка дозволить оптимізувати роботу системи для плавної віртуальної реальності. MSI представляє VR Boost Kit, що зробить використання VR зручнішим, розташовуючи усі необхідні налаштування VR на одній 5,25-дюймовій передній панелі.

MSI_gtx1080_launch_007

MSI Gaming App

MSI_gtx1080_launch_009

MSI Gaming App дозволить швидко перемикатись між режимами продуктивності OC, Gaming або Silent залежно від обставин та потреб. У останній версії MSI Gaming App доступна функція «Один клік до VR«, яка постійно коригує налаштування вашого ПК для досягнення найліпшої якості Virtual Reality. Додаток також включає преміум-функції, такі як EyeRest для покращення якості зображень та Dragon Eye, яка дозволяє переглядати відео або стрім у YouTube під час гри. І наостанок, Gaming App обладнаний панеллю LED, що дозволить одним кліком обирати з п’яти доступних режимів підсвітки, що доповнить ідеальну атмосферу для ігрових сесій.

Додати коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.